Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 березня, 01:16:34

Відбулася ХІІ звітно-виборна конференція Чернігівської обласної організації Народної Партії

14.06.2012   10:16Агенцiя

12 червня поточного року за участю делегацій народників усіх районів та міст регіону відбулася ХІІ звітно-виборна конференція Чернігівської обласної організації Народної Партії. Окрім делегатів і запрошених участь у конференції взяв народний депутат України, заступник голови фракції Народної Партії у Верховній Раді України Олег Зарубінський. Головним питанням порядку денного обласної конференції було переобрання керівництва народників регіону.

ХІІ звітно-виборна конференція Чернігівської обласної організації Народної Партії

ХІІ звітно-виборна конференція Чернігівської обласної організації Народної Партії

Слід зазначити, що станом на 1 червня поточного року Чернігівська регіональна партійна організація об'єднана у 665 партосередки, в яких перебуває 8262 члена партії, що об'єднані у 22 районні, 3 міські та 2 районні у м. Чернігові партійні організації.

Конференція розпочалася з виступу в.о. голови обласної парторганізації Олександра Кириченка, який звітував перед делегатами про діяльність регіональної організації за звітний період з липня 2010 по червень 2012 року. У своїй доповіді він зупинився на конкретних напрямках роботи, які проводилися партійцями в останній час: підготовка і участь у публічних заходах, робота депутатського корпусу, районних парторганізацій і окремих її представників, прес-служби тощо. Не оминув увагою пан Кириченко і недоліки, які протягом зазначеного періоду спостерігалися в роботі місцевих партосередків.

У ході роботи партконференції слово для виступу мали і представники керівних органів обласної організації, і партійці районів та міст Чернігівщини. Взагалі, під час партійного заходу панувала атмосфера доволі конструктивного діалогу і поряд з інформацією позитивного напрямку лунали доволі критичні зауваження.

Член виконкому Світлана Пасталиця зазначила, що Народна Партія в цілому, і на Чернігівщині зокрема, ефективно діє, перш за все, завдяки партійним кадрам - людям, які є її рушійною силою, її обличчям, які віддаються роботі не за матеріальні винагороди чи високі посади. "Сьогодні, на жаль, люди роблять вибір на користь словесного бруду, замовних матеріалів, політичних бійок, а не на користь ідеї, праці та людських якостей. Наші партійці розуміють, що така ситуація має змінитися, тому нам слід дещо змінити в своїй роботі, винайти нові шляхи популяризації загальної і, зокрема, політичної культури, поміркованості, конструктивності й інтелектуальності. Змінюється час, змінюються керівники. Приходять нові люди, відкриваються нові шляхи", - зауважила вона. Світлана Василівна, яка певний час очолювала партійців області, подякувала всім за співпрацю і підкреслила, що сьогодні не найлегший для нашої політичної сили час, але здобутки, які у нас вже є, допоможуть гідно вистояти і перемогти.

Доволі оптимістичним був виступ голови Борзнянської районної парторганізації Наталії Притули, яка розповіла про плідну роботу партійців району і чималі здобутки представників місцевого депутатського корпусу від Народної Партії. Разом з тим вона закликала партійні активи районів, котрі входять до округу, по якому має намір балотуватися депутат-народник Київміськради Михайло Голиця, до результативної співпраці.

Про роботу фракції Народної Партії у Чернігівській обласній раді звітував депутат, член постійної комісії даного органу з питань охорони здоров'я та захисту населення від наслідків аварії на ЧАЕС, головний лікар Ніжинського міського пологового будинку Валерій Якуба.

У партій дискусії також взяли участь Іван Зуб (Щорский район), Леонід Карманов (м. Ніжин), Григорій Даценко (Прилуцький район).

Ключовим моментом конференції став виступ народного депутата України Олега Зарубінського. Заступник Голови Народної Партії доволі критично оцінив діяльність обласної організації, висловив власну точку зору щодо окремих напрямків роботи, зупинився на невикористаних резервах та можливостях, а також поділився баченням майбутніх перспектив народників Чернігівщини. Зокрема, він акцентував увагу присутніх на необхідності бути більш публічною політичною силою на теренах області. "Ви маєте дійсно заявляти про те, що ви не просто існуєте, як структура. Ви не маєте жити, як кажуть, тихим життям. Ви маєте намагатися впливати на події, працювати безпосередньо з людьми на місцях, шукати нових амбіційних вмотивованих людей, готових працювати, нові шляхи і методи роботи, досягати цілей, діючи самокритично і конструктивно, використовувати свій потенціал, змушувати інших з вами рахуватися. Тихим життям цього не досягти", - наголосив Олег Зарубінський.

Заслухавши виступаючих, конференція прийняла низку важливих рішень щодо участі обласної організації у виборчій кампанії 2012 року та оновлення керівництва Чернігівської обласної парторганізації. Так, новим очільником народників Чернігівщини став генеральний директор ТОВ "Чернігівський м'ясний двір" Олександр Кириченко. Присутні були одностайними в обранні заступників голови (3 особи), виконкому (12 осіб), ради (39 осіб), ревізійної комісії (3 особи) обласної організації та рекомендації представників від Чернігівського регіону до складу Політради та Ревізійної комісії Народної Партії (6 осіб).

Делегати також розглянули кандидатури претендентів у кандидати в народні депутати України в більшості мажоритарних округів Чернігівщини: по округу №205 - співвласник ФК "Десна" Юрій Тимошок, по округу №206 - новообраний голова Олександр Кириченко, по округу №209 - голова Ніжинської міської організації, депутат Ніжинської міської ради фракції народників Ігор Пучка, по №208 - депутат-народник Київміськради Михайло Голиця.

Наприкінці роботи конференції Олег Зарубінський привітав народників, які працюють в медичній галузі з професійним святом та вручив Валерію Якубі (м. Ніжин) та Василю Крилову (смт. Любеч) Почесні грамоти Народної Партії.

Прес-служба Чернігівської обласної організації Народної Партії

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівському районі поліція допомогла розшукати зниклу дворічну дитину 11:06

Пошукова операція за участю поліції тривала понад 5 годин: дівчинку знайшли живою і неушкодженою в болоті за 800 метрів від дому.

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму 11:02

Програма компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких пошкоджено внаслідок російської військової агресії. Її затвердили на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 22 березня.

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного 10:54

26 березня о 21:30 дивіться на місцевих каналах Суспільного Мовлення документальний проєкт Суспільне Чернігів #Лютий #Опір #Прилуки. Онлайн-трансляція ефіру — на сайтах місцевих каналів.

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних»

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних» 10:50

Служба зайнятості цьогоріч реалізує низку активних програм, спрямованих на створення нових і збереження існуючих робочих місць, розвиток бізнесу тазабезпечення ефективної зайнятості населення.Зокрема, шляхом надання фінансової підтримки роботодавцям.

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу 10:48

24 березня починається відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто “РобиТИ своє”.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини