Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 22 березня, 06:02:14

Оргкомітет з проведення ІІ туру щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець” в Чернігівській області визначився з переможцями

13.06.2012   18:12Агенцiя

12 червня відбулося засідання організаційного комітету з проведення ІІ туру щорічного Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець” в Чернігівській області.

Конкурс проводиться, починаючи з 2008 року, на виконання постанови Кабінету Міністрів України. Відбувається він у три тури в номінаціях „Кращий керівник” і „Кращий спеціаліст”. Участь у Конкурсі віднесено до видів підвищення кваліфікації державних службовців.

Цьогоріч п’ятий ювілейний конкурс за звання кращого державного службовця проводиться у контексті виконання Національного плану дій на 2012 рік щодо впровадження Президентської програми економічних реформ на 2010-2014 роки “Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава”, зокрема щодо вивчення положень нового законодавства про державну службу та антикорупційного законодавства.

Всього ж за ці роки в Конкурсі взяли участь 793 державних службовців Чернігівської обласної та районних державної адміністрацій.

У цьому році активність державних службовців також була досить високою. У І турі участь взяли 193 учасника. До участі у II турі було допущено 59 державних службовців.

II тур проходив на базі Чернігівського Центру підвищення кваліфікації. 27 посадовців – в категорії „Кращий керівник” та 32 – „Кращий спеціаліст” змагались у виконанні практичного завдання з питань службової етики і етикету, мали публічний виступ з актуальних питань суспільно-політичного розвитку країни, демонстрували обізнаність з питань державного управління.

У перший день (6 червня) змагалися представники апарату та структурних підрозділів облдержадміністрації, а 7 та 8 червня – представники районних державних адміністрацій.

За результатами виконання завдань організаційним комітетом Конкурсу було визначено 4-х переможців:
• 2-х – серед державних службовців обласної державної адміністрації (1 – у номінації “Кращий керівник” і 1 – у номінації “Кращий спеціаліст”)
• та 2-х – серед державних службовців районних державних адміністрацій (1 – у номінації “Кращий керівник” і 1 – у номінації “Кращий спеціаліст”).

Оргкомітет подякував їм за державницьку позицію, за мудрі слова, висловлені під час публічних виступів та творчий підхід до своєї справи.

Імена переможців II туру на сьогодні Оргкомітет залишає в секреті.

Дотримуючись інтриги, їх оголосять 21 червня в обласній державній адміністрації на урочистому зібранні до професійного свята – Дня державної служби.

Сподіваємось, що переможці достойно представлять нашу область на столичному рівні у заключному турі Конкурсу, який відбудеться восени цього року в м. Київ.

Необхідно зазначити, що за час існування Конкурсу представники Чернігівщини вже двічі були відзначені Всеукраїнським оргкомітетом за підсумками проведення ІІІ туру і ці перемоги наших земляків є визнанням того, що робота з кадрами в області визначена одним із головним пріоритетів, не припиняються процеси реформування державної служби відповідно до змін суспільно-економічних відносин.

При цьому все більше уваги приділяється формуванню якісного складу державних службовців, добору й професійній підготовці кадрів.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу 10:26

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечна подія, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 19 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини 10:21

Прикордоння Чернігівщини постійно піддається обстрілам. Попри це, у населених пунктах, до яких долітає, продовжують жити люди.

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах 10:10

Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 15 загоряння у природних екологічних системах. Їх причинами послужило необережне поводження громадян із вогнем.

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові 10:06

20 березня у Чернігові в умовах воєнного стану відзначили 384-й день народження видатного державно-політичного, військового та культурного діяча, мецената, гетьмана (1687—1709 рр.) Івана Мазепи.

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі 09:57

Вчитись не пізно і після 45 років, - стверджують у службі зайнятості і запевняють, що наразі для цього створені всі умови. Зокрема, громадянам цієї вікової категорії служба зайнятості пропонує отримати ваучер на навчання і здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини