Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 2 квітня, 14:24:12

Про розподіл коштів ДФРР - на засіданні профільної конкурсної комісії

17.11.2017   10:28Агенцiя

Перше питання, яке розглянули 16 листопада на засіданні регіональної конкурсної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів ДФРР — перерозподіл економії коштів Державного фонду регіонального розвитку, передбачених на 2017 рік.

Головувала на заході в. о. першого заступника голови Чернігівської облдержадміністрації Юлія Свириденко.

Понад 5,48 мільйона гривень зекономлені в результаті проведення тендерних процедур, а також через відсутність переможців по двох торгах.

Щоб встигнути вчасно освоїти зазначені кошти, вирішили спрямувати їх на проекти, затверджені раніше. Таким чином, члени комісії проголосували за перерозподіл 3,29 мільйона гривень на реалізацію проекту з оснащення обласного онкологічного диспансеру лінійним прискорювачем. Сам апарат вже придбано, наразі будується приміщення під нього, проте є нагальна потреба в коштах для закупівлі для медобладнання комплектуючих складових.

Понад 36,5 тисячі гривень спрямували на реконструкцію котельні для Костобобрівської загальноосвітньої школи Семенівського району, 216 тисяч гривень — на реконструкцію приміщення газової котельні для улаштування спортивного залу в селі Криски Коропського району, понад 1,9 мільйона гривень — на реконструкцію ЗНЗ № 11 в Чернігові.

На засіданні говорили і про проекти ДФРР на 2018 рік. Відповідно до узагальнених даних на платформі Мінрегіону, наразі по Чернігівській області зареєстровано 422 інвестиційні програми та проекти на загальну заявлену суму близько 1,1 мільярда гривень. Вони знаходяться в стадії опрацювання регіональним адміністратором. До речі, сьогодні спливає останній термін заповнення необхідної заявки на онлайн-платформі.

Чергове засідання регіональної конкурсної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку відбудеться орієнтовно через два тижні — після опрацювання поданих проектів членами комісії. Тоді і будуть визначатися переможці конкурсу.

Як вже повідомлялося, відповідно до проекту Закону України «Про державний бюджет України на 2018 рік» на ДФРР закладено більше 8 мільярдів гривень. Ліміти по регіонах поки що не визначені.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

«Творча майстерня» для дітей: поліцейські Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи 12:19

Психологи Головного управління Національної поліції Чернігівської області продовжують роботу в напрямку арт-терапії «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які на собі відчули всі страхи бойових дій у Чернігові та потребують психологічної підтримки.

Як пройти реабілітацію після ампутації та встановити протез за державної підтримки 12:07

Війна кардинально змінила життя мільйонів українців — як цивільних, так і військових.

Дитячим будинкам сімейного типу Чернігівщини надали допомогу від першої леді України Олени Зеленської 12:05

У Чернігівській області вже вдруге дитячі будинки сімейного типу отримали благодійну допомогу від першої леді Олени Зеленської.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини