Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 вересня, 17:07:12

У Чернігові право безкоштовного проїзду в тролейбусах додатково надане 206 працівникам міських служб

17.11.2017   09:57

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 16 листопада погодив рішення щодо забезпечення безкоштовного проїзду в міському електротранспорті окремих категорій пасажирів, яким необхідно оперативно пересуватися по місту у зв’язку з виконанням своїх службових обов’язків. Це рішення набуває чинності з 1 січня 2018 року.

Загалом право безкоштовного проїзду надається 206 особам. У цьому переліку:
- 156 лікарів та медичних сестер лікувально-профілактичних закладів,
- 15 співробітників КП "Муніципальна варта",
- 15 працівників Чернігівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді,
- 12 представників міської організації Товариства Червоного Хреста України,
- 5 перекладачів-дактилологів Чернігівської організації Українського товариства глухих,
- 3 працівника управління ЖКГ міської ради.

Оформлювати проїзні документи доручено КП «Чернігівське тролейбусне управління» за затвердженими списками.

Користуватися безкоштовними проїзними документами без обмежень мають можливість всі представники зазначених категорій, крім перекладачів-дактилологів. Їм дозволено протягом дня з 8 до 20 години.

Раніше, в жовтні, міською радою вже затверджена Програма компенсації пільгових перевезень окремих категорій громадян у міському електро- та автомобільному транспорті загального користування на 2018 рік. Для забезпечення реалізації цієї Програми з міського бюджету виділені кошти у сумі 80,7 млн грн. За даними управлінь соцзахисту районних у місті рад загальна кількість осіб, які мають право на пільговий проїзд по місту Чернігову, складає понад 85 тисяч громадян.

 
Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54

У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів 16:52

Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 41-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,05 проміле). На правопорушника складено адміністративні матеріали.

 Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення

Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення 16:51

За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору сільськогосподарського підприємства у самовільному зайнятті земельної ділянки земель історико-культурного призначення, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 197-1 КК України).

Швейцарська підтримка допомогла відновити гімназію №13 і створити сучасний освітній простір 16:44

1 вересня у Чернігові відновила роботу гімназія №13, яка зазнала пошкоджень під час бойових дій у 2022 році.

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків 16:38

Упродовж серпня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради на світ з’явилося 169 немовлят.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини