Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 31 березня, 19:42:01

Відбулась семінар-нарада з головними інженерами та спеціалістами технічної служби хлібоприймальних та зернопереробних підприємств області

12.06.2012   16:27Агенцiя

12-го червня у м. Чернігові відбулась семінар-нарада з головними інженерами та спеціалістами технічної служби хлібоприймальних та зернопереробних підприємств області. Одним з питань, що було на порядку денному, стан забезпечення пожежної та техногенної безпеки зазначених об'єктів.

Незабаром розпочнеться гаряча пора збору врожаю. Щоб вчасно намітити та впровадити план пожежно-профілактичних заходів, ще в травні питання забезпечення пожежної безпеки місць збирання, переробки і зберігання врожаю 2012 року було розглянуто на спільній колегії Управління Держтехногенбезпеки в області і Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації. Крім того, 7 червня на засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій розглянуто питання щодо забезпечення  пожежної безпеки при збиранні і зберіганні нового врожаю.
 
"Торік на Чернігівщині під час зернозбиральної компанії в сільгосппідприємствах було зареєстровано 3 пожежі, якими завдано збитків на суму понад 250 тис. гривень. На даний час працівники Держтехногенбезпеки проводять детальні обстеження всіх підприємств, які мають відношення до жнив, вручають приписи керівникам об'єктів щодо усунення у визначені терміни виявлених недоліків.

Крім того, фахівцями проводяться протипожежні інструктажі, вручаються відповідні пам'ятки, роз'яснюються та відпрацьовуються дії на випадок виникнення пожежі. Особлива увага звертається на стан електрогосподарства, протипожежного водопостачання, установок пожежної автоматики, пристроїв блискавкозахисту, забезпеченість первинними засобами пожежогасіння, проведення вогнезахисної обробки дерев'яних конструкцій.

В кожному сільгосппідприємстві за участю співробітників Держтехногенбезпеки створені комісії по перевірці технічного стану та забезпеченню сільськогосподарської техніки засобами пожежогасіння, здійснюються перевірки боєздатності сільських пожежних команд.

До початку жнив залишилось небагато часу. Тож керівникам сільгосппідприємств потрібно його використати з максимальною користю, щоб якомога швидше усунути наявні недоліки в протипожежному захисті місць збирання, переробки та зберігання врожаю. Це дасть змогу не допустити випадків пожеж і тим самим уникнути непередбачених втрат." - зазначив у своєму виступі в.о. начальника відділу державного нагляду з питань пожежної безпеки Управління Держтехногенбезпеки в області майор служби цивільного захисту Петро Дьогтяр.


Управління Держтехногенбезпеки у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Чернігівцям-власникам пошкоджених квартир компенсують витрати на квартплату та тепло 13:09

Депутати одноголосно затвердили Програму компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких було пошкоджене внаслідок російської військової агресії, на 2023 рік.

З квітня рецептурні препарати можна буде придбати в аптеці не лише за паперовим, а й за електронним рецептом 13:07

Рецептурними є близько 60% зареєстрованих в Україні лікарських засобів. Саме на них потрібен рецепт лікаря.

Депутати Чернігівської міської ради погодили фінансування для міської військової адміністрації 12:20

З бюджету Чернігівської міської територіальної громади на фінансове забезпечення діяльності Чернігівської міської військової адміністрації у 2023-му році спрямують трохи більше трьох мільйонів гривень.

Про розвиток сімейних форм виховання в області — на координаційній раді у справах дітей 12:19

Як влаштувати сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у сімейні форми виховання, а також про стан розвитку послуги патронату над дитиною в області, говорили 30 березня на розширеному засіданні координаційної ради у справах дітей.

Поліція інформує: на Чернігівщині скорочено тривалість комендантської години 11:10

З 1 квітня комендантська година на Чернігівщині триватиме з 00:00 ночі до 04:00 ранку.