Триває процес розгляду генеральних планів населених пунктів області
На черговому засіданні обласної архітектурно-містобудівної ради, яке відбулося 9 листопада під головуванням начальника Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації Олександра Дмитрюка, розглянули два генеральні плани та чотири детальні плани територій.
Без зауважень члени ради рекомендували до затвердження генплан та план зонування території села Блистова Менського району. Є перспективи розвитку цього населеного пункту, зокрема, завдяки зеленому туризму, зважаючи на існуючі тут рекреаційні зони. У подальших планах сільської ради - спорудження водозахисних дамб протяжністю близько двох кілометрів (через близькість до села озер), а також реконструкція приміщення під пожежне депо. До речі, пожежній безпеці кожного об’єкту приділялася особлива увага.
Також отримав підтримку проект генерального плану та плану зонування території ще одного населеного пункту Менського району - села Дерепівка. Цей об’єкт є специфічним, адже тут немає зареєстрованих жителів (періодично проживають лише дві родини дачників). При цьому Блистівська сільська рада думає на перспективу - у разі вирішення питання транспортного сполучення тут є всі можливості розвитку туристично привабливої території.
Крім того, на розгляд ради були винесені детальні плани земельних ділянок в Мені та Бобровиці для подальшої житлової забудови, у Носівці - для реконструкції Носівського цукрового заводу, в Новгороді-Сіверському - для реконструкції районного Будинку культури та будівництва котельні для цього закладу. Всі проекти рекомендовано до затвердження із врахуванням конструктивних зауважень.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Ігор Соловей — призер міжнародного турніру зі стрільби у Вроцлаві 10:47
У польському Вроцлаві завершились міжнародні змагання зі стрільби кульової 15TH GRAND PRIX OF WROCŁAW AND LOWER SILESIA, що тривали з 25 по 29 березня.
Учениця з Коропа здобула диплом ІІ ступеня на Всеукраїнській учнівській олімпіаді з біології 10:36
Успіхи чернігівських школярів на всеукраїнському рівні вкотре доводять, що наполегливість допомагає долати будь-які виклики.
Масштабне оновлення тепломереж: водіїв попереджають про перекриття на вулиці Коцюбинського 09:49
Комунальне підприємство «Теплокомуненерго» переходить до наступного етапу великого проєкту «Реконструкція трубопроводів централізованої системи теплопостачання комунального підприємства «Теплокомуненерго» Чернігівської міської ради».
У поліції Чернігівщини відзначили професійну діяльність офіцерів служби освітньої безпеки 09:18
З нагоди другої річниці створення Служби освітньої безпеки начальник Головного управління Нацполіції в Чернігівській області Іван Іщенко та т.в.о начальника Управління патрульної поліції в Чернігівській області Ярослав Гордієнко відзначили офіцерів СОБ.