Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 березня, 10:53:22

В Чернігові з’явився “Самий чесний кандидат”

11.06.2012   19:39Агенцiя

Цими вихідними на Центральному ринку Чернігова відбулася акція “Підтримай самого чесного кандидата в депутати Верховної Ради”. Цим кандидатом виявився чернігівський журналіст Володимир Андрійченко.

Як розповів самий чесний кандидат це не разова акція, а цілий ряд заходів, що повністю копіюватиме передвиборчу кампанію кандидатів в депутати Верховної Ради. “Ми проводитимемо зустрічі з виборцями, різні акції для підвищення рейтингу, звісно займатимемося брудними технологіями і підкупом виборців. Робити будемо все, що роблять справжні кандидати” – заявив Андрійченко.

На меті проект має показати пересічним чернігівцям, що не варто зважати на гарні гасла і продаватися за гречку. Вибори – це серйозно і на довго. Кожен виборець має усвідомлено обирати свого депутата. Самі ж кандидати в депутати мають мірятися не фінансовими можливостями, а реальними програмами.

Крім того Володимир Андрійченко розпочав збір коштів на офіційну реєстрацію кандидатом в депутати. В перший день “агітування” прості чернігівці схвально віднеслися до такої ініціативи і пожертвували на кампанію самого чесного кандидата і майже 10 гривень. Як оголосив сам Володимир Андрійченко: “Це є свідченням того, що люди вірять в добро і я переконаний ми заручимося підтримкою широких верств населення”.

Show Must Go On
Queen.

Прес-служба самого чесного кандидата в депутати.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівському районі поліція допомогла розшукати зниклу дворічну дитину 11:06

Пошукова операція за участю поліції тривала понад 5 годин: дівчинку знайшли живою і неушкодженою в болоті за 800 метрів від дому.

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму 11:02

Програма компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких пошкоджено внаслідок російської військової агресії. Її затвердили на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 22 березня.

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного 10:54

26 березня о 21:30 дивіться на місцевих каналах Суспільного Мовлення документальний проєкт Суспільне Чернігів #Лютий #Опір #Прилуки. Онлайн-трансляція ефіру — на сайтах місцевих каналів.

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних»

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних» 10:50

Служба зайнятості цьогоріч реалізує низку активних програм, спрямованих на створення нових і збереження існуючих робочих місць, розвиток бізнесу тазабезпечення ефективної зайнятості населення.Зокрема, шляхом надання фінансової підтримки роботодавцям.

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу 10:48

24 березня починається відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто “РобиТИ своє”.