Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 10 червня, 01:11:48

В облраді розглянули питання щодо функціонування регіонального ландшафтного парку "Міжрічинський"

26.10.2017   09:37

25 жовтня заступник голови обласної ради Арсен Дідур провів робочу нараду щодо вирішення питання реєстрації, визначення підпорядкування та подальшої долі регіонального ландшафтного парку «Міжрічинський» Козелецького району.

У нараді взяли участь перший заступник голови Козелецької райдержадміністрації Юрій Заславський, заступник директора Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Тетяна Небрат, начальник відділу природно-заповідного фонду, біоресурсів та екомережі Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Віталіна Синіговець, начальник Управління комунального майна Андрій Бунін, заступник начальника Головного управління статистики у Чернігівській області Тетяна Козар, представники юридичного відділу обласної ради.

Регіональний ландшафтний парк «Міжрічинський» створено згідно з рішенням Чернігівської обласної ради від 20 червня 2002 року з метою збереження в природному стані типових для регіону ландшафтів на межі лісостепової зони з притаманними їм рослинними та тваринними комплексами, забезпечення багатопланових наукових досліджень, відтворення біологічного різноманіття, охорони та раціонального використання природних ресурсів.

Головними питаннями, що потребують найшвидшого вирішення, залишаються визначення підпорядкування РЛП «Міжрічинський» та шляхів його фінансування.

На сьогоднішнішній день останній директор звільнився, але юридично це звільнення неможливо оформити належним чином, так само як і призначити нового директора.

Під час засідання було детально вивчено нинішню ситуацію у РЛП та прийнято рішення для остаточного вирішення його подальшої долі найближчим часом провести робочу нараду безпосередньо у Козелецькому районі із залученням представників місцевої влади.


Наталія Купрієнко

Останні новини Чернігівщини

Медіабаза Чернігів зібрала місцевих медійників на День журналіста 14:57

6 червня, у День журналіста, регіональний хаб Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів» організував зустріч для представників місцевих редакцій.

У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулаторної реабілітації

У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулаторної реабілітації 14:32

У шести медичних закладах Чернігівської області з’явилися сучасні відділення амбулаторної реабілітації. Нові простори запрацювали у Городні, Козельці, Бобровиці, Куликівці, Бахмачі та Мені. Це дозволить жителям громад – як військовослужбовцям, так і цивільним чи ветеранам – отримувати якісні реабілітаційні послуги ближче до місця проживання.

Відкрито реєстрацію на відбіркові змагання «Ігри Ветеранів 2026» зі стрільби з луку, настільного тенісу та кросфіту 12:08

Міністерство у справах ветеранів України оголосило про початок реєстрації на відбірковий етап Всеукраїнських спортивних змагань «Ігри Ветеранів 2026». Учасники змагатимуться у стрільбі з луку, настільному тенісі та кросфіті.

Відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка 12:01

Сьогодні, 9 червня, відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка. Керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств Чернігівської міської ради були зібрані з метою обговорення нагальних робочих питань та координації подальшої діяльності.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:59

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.