Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 3 вересня, 02:37:45

Завдяки фахівцям ГУ ДФС у Чернігівській області мінімізувати податків майже на мільйон - не вдалося

20.10.2017   15:23Агенцiя

В ході проведення виїзної позапланової документальної перевірки ТОВ «Б» аудиторами ГУ ДФС у Чернігівській області було встановлено, що для виконання будівельно-монтажних робіт з реконструкції нежитлових приміщень державної власності, що розташовані на території області (лікарня, дитячий садок, гімназія тощо), дане товариство уклало договори підряду з київським субпідрядником.

За даними ЄРПН,  субпідрядник зареєстрував податкові накладні щодо одночасного виконання робіт (послуг) іншим суб’єктам господарювання в різних регіонах України, зокрема капітального ремонту, будівельних робіт  у  Львові, Києві, Сумах, Чернігові.

При  перевірці з’ясувалося, що  в актах виконаних робіт зазначалися значні обсяги, при тому, що у даного субпідрядника за штатним розписом не було найманих працівників.

Підтверджені факти  та свідчення дають підстави для висновків, що ТОВ «Б»  діяло виключно з метою мінімізації податкових зобов'язань як по податку на прибуток, так і по ПДВ.  Тобто для виконання будівельно-монтажних робіт залучались фізичні особи, з якими підприємство розраховувалось готівкою, а первинні бухгалтерські документи оформлялися з субпідрядником.

Крім того встановлено, що  в  кінці минулого року дане підприємство в окремих випадках не виписувало податкові накладні за виконані роботи та не включило до податкової декларації з ПДВ за грудень 2016 року  податкових зобов’язань на загальну суму понад 2 млн. гривень, в тому числі ПДВ - 400 тис.гривень.

Зафіксовано було на підприємстві і використання праці найманих працівників без належного оформлення трудових відносин. Це призвело до заниження податку на доходи фізичних осіб  та військового збору.

За результатами перевірки  загалом донараховано до сплати в бюджет  податків на загальну  суму майже 1 млн. гривень. 

Відділ організації роботи ГУ ДФС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54

У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів 16:52

Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 41-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,05 проміле). На правопорушника складено адміністративні матеріали.

 Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення

Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення 16:51

За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору сільськогосподарського підприємства у самовільному зайнятті земельної ділянки земель історико-культурного призначення, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 197-1 КК України).

Швейцарська підтримка допомогла відновити гімназію №13 і створити сучасний освітній простір 16:44

1 вересня у Чернігові відновила роботу гімназія №13, яка зазнала пошкоджень під час бойових дій у 2022 році.

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків 16:38

Упродовж серпня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради на світ з’явилося 169 немовлят.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини