Постраждалі від вибуху газу чернігівці отримають компенсацію на придбання житла
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради затвердив список громадян, що постраждали внаслідок вибуху газу у житловому будинку, а також розрахунки сум, необхідні для відшкодування завданих їм збитків від втрати житла. Відповідне рішення схвалено під час позачергового засідання виконкому.

Згідно з прийнятим рішенням, механізмом відшкодування завданих збитків визнано виплату грошової компенсації на придбання житла. Розрахунки здійснено з урахуванням граничної вартості 1 квадратного метру житла у Чернігові у розмірі 4934 грн. та відповідної площі квартир.
“Враховуючи обмежені можливості резервного фонду міського бюджету, вийти з клопотанням до Чернігівської облдержадміністрації про подання звернення щодо виділення коштів з резервного фонду державного бюджету для виплати грошової компенсації у сумі 7 млн 639 тис грн власникам та квартиронаймачам для придбання житла взамін втраченого у результаті надзвичайної ситуації”, – сказано у рішенні. Головним розпорядником коштів бюджетних коштів з резервного фонду державного бюджету визначено Чернігівську міську раду.
У рішенні також вказується, що на невідкладні заходи з ліквідації надзвичайної ситуації з міського бюджету витрачено понад 240 тис грн. Крім того, для демонтажу будівельних конструкцій двох під’їздів та оплати тимчасового проживання сімей, відселених із зруйнованого житла, будуть понесені додаткові витрати з місцевого бюджету та інших джерел фінансування.
Як повідомлялося, 26 березня у Чернігові по вулиці 50 років ВЛКСМ, 36 у квартирі №3 на першому поверсі будинку стався вибух побутового газу, у результаті якого загинула жінка, ще четверо мешканців будинку отримали травми та опіки. Один з постраждалих помер у лікарні. У результаті вибуху пошкоджено 2 під’їзди житлового будинку, їх мешканців (79 чернігівців) відселено.
Останні новини Чернігівщини
Назарій Остапчук — чемпіон світу з пара-армрестлінгу! 12:16
З 10 до 23 вересня в місті Албена (Болгарія) відбувається чемпіонат світу з пара-армрестлінгу серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору.

Ринок праці мовою цифр 11:57
Спортсмени Чернігівщини здобули командні та особисті нагороди чемпіонату України з бойового самбо 11:53
Цими вихідними у Києві паралельно з Кубком України серед дорослих розділ «Лайт» відбувся і чемпіонат України з бойового самбо розділ «Про-фул» серед дітей старшого віку (2015-2016 рр.н.), юнаків молодшого віку (2013-2014 рр.н.) та юнаків середнього віку (2011-2012 рр.н.)

Вирубка дерев через службову недбалість – засуджено майстра лісу 11:50
За публічного обвинувачення прокурорів Спеціалізованої екологічної прокуратури (на правах відділу) Чернігівської обласної прокуратури визнано винним майстра лісу підприємства лісокористувача, що входить до сфери управління ДП «Ліси України» у службовій недбалості, яка завдала істотну шкоду охоронюваним законом державним інтересам (ч. 1 ст. 367 КК України).

Підтримуємо український бізнес разом з Червоним Хрестом 11:37
Кожен підприємець на старті потребує підтримки та порад від досвідчених фахівців. Вчора під час онлайн-заходу для учасників програми REDpreneurUA консультації надавала фахівець Чернігівського регіонального офісу підтримки малого і мікробізнесу «Зроблено в Україні».