Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 8 травня, 23:03:21

Постраждалі від вибуху газу чернігівці отримають компенсацію на придбання житла

09.06.2012   10:10

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради затвердив список громадян, що постраждали внаслідок вибуху газу у житловому будинку, а також розрахунки сум, необхідні для відшкодування завданих їм збитків від втрати житла. Відповідне рішення схвалено під час позачергового засідання виконкому.

Згідно з прийнятим рішенням, механізмом відшкодування завданих збитків визнано виплату грошової компенсації на придбання житла. Розрахунки здійснено з урахуванням граничної вартості 1 квадратного метру житла у Чернігові у розмірі 4934 грн. та відповідної площі квартир.

“Враховуючи обмежені можливості резервного фонду міського бюджету, вийти з клопотанням до Чернігівської облдержадміністрації про подання звернення щодо виділення коштів з резервного фонду державного бюджету для виплати грошової компенсації у сумі 7 млн 639 тис грн власникам та квартиронаймачам для придбання житла взамін втраченого у результаті надзвичайної ситуації”, – сказано у рішенні. Головним розпорядником коштів бюджетних коштів з резервного фонду державного бюджету визначено Чернігівську міську раду.

У рішенні також вказується, що на невідкладні заходи з ліквідації надзвичайної ситуації з міського бюджету витрачено понад 240 тис грн. Крім того, для демонтажу будівельних конструкцій двох під’їздів та оплати тимчасового проживання сімей, відселених із зруйнованого житла, будуть понесені додаткові витрати з місцевого бюджету та інших джерел фінансування.

Як повідомлялося, 26 березня у Чернігові по вулиці 50 років ВЛКСМ, 36 у квартирі №3 на першому поверсі будинку стався вибух побутового газу, у результаті якого загинула жінка, ще четверо мешканців будинку отримали травми та опіки. Один з постраждалих помер у лікарні. У результаті вибуху пошкоджено 2 під’їзди житлового будинку, їх мешканців (79 чернігівців) відселено.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.

Суд за позовом прокурора зобов’язав міську раду ліквідувати

Суд за позовом прокурора зобов’язав міську раду ліквідувати "смоляне озеро" у Чернігові 14:15

Чернігівський окружний адміністративний суд задовольнив позов прокурора про визнання протиправною бездіяльності Чернігівської міської ради і зобов’язав ліквідувати так зване «смоляне озеро».

ABInBevEfes Україна підбила підсумки першого кварталу 2021 року

ABInBevEfes Україна підбила підсумки першого кварталу 2021 року 14:03

Компанія ABInBevEfes Україна, створена в результаті об’єднання одного із найбільших в світі виробника пива Anheuser-Busch InBev (AB InBev) і регіональної пивоварної компанії з виробництва напоїв з провідними позиціями Anadolu Efes, підбила підсумки роботи за перший квартал 2021 року.

На Чернігівщині відзначають День пам’яті та примирення

На Чернігівщині відзначають День пам’яті та примирення 13:37

День пам’яті та примирення та День перемоги нагадують всьому світу про страшну катастрофу і є застереженням, що не можна розв’язувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом, ультиматумами, агресією, анексією.