Чернігівська ОДА - серед лідерів у рейтингу прозорості державних закупівель
Громадська організація «Платформа Громадський контроль» оприлюднила рейтинг прозорості закупівель обласних державних адміністрацій, складений на основі відкритих даних системи електронних закупівель ProZorro.
Чернігівська ОДА = четверта серед найпривабливіших і відкритих для малого та середнього бізнесу. У п’ятірку також увійшли Дніпропетровська, Вінницька, Тернопільська і Житомирська ОДА.
Найзакритішими для бізнесу виявилися Закарпатська, Полтавська, Івано-франківська, Херсонська та Чернівецька облдержадміністрації.
Враховувалися три показники:
- співвідношення конкурентних і неконкурентних допорогових закупівель у відсотках за 9 місяців цього року (високий відсоток конкурентних закупівель говорить про бажання ОДА добровільно розміщувати в системі допорогові закупівлі);
- відсоток закупівель, що відбулися за 8 місяців;
- середня ціна одного тендеру в конкурентних торгах, вона ж — очікувана вартість, поділена на загальне число конкурентних торгів за 9 місяців (чим нижче середня ціна тендеру, тим більше дрібних закупівель добровільно розміщуються владою в системі).
За першим критерієм Чернігівська ОДА - друга, за третім - очолює рейтингову таблицю. Проте на загальне місце вплинув низький (менше 45%) рівень завершених закупівель.
За матеріалами громадської організації "Платформа Громадський контроль"
Останні новини Чернігівщини
Атака дронів на Чернігів: є влучання в адмінбудівлі та постраждалі 12:04
У центрі Чернігова зафіксовано влучання безпілотного літального апарата в адміністративну будівлю. Про це повідомляє міська військова адміністрація.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:59
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж.
Спробувати професію на практиці: як у Чернігові змінюють підхід до профорієнтації 09:07
У закладах освіти міста Чернігова триває національне пілотування системи профорієнтації, яке реалізовує швейцарсько-український проєкт DECIDE разом із Міністерством освіти і науки України за підтримки управління освіти Чернігівської міської ради.
14 квітня: цей день в Україні і світі 09:00
День 1511 Російська агресія - Day 1511 Russian aggression
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.