Розпочався ІІ тур щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець” 2012 року в Чернігівській області
Конкурс є щорічним і проводиться в усіх регіонах України.
![](/uploads/2466-m.jpg)
Цьогоріч п’ятий ювілейний конкурс за звання кращого державного службовця проводиться у контексті виконання Національного плану дій на 2012 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки „Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава.
Конкурс покликаний виявити професійних та талановитих державних службовців, які удосконалюють свої професійні знання та навички шляхом самоосвіти.
В місцевих органах виконавчої влади Чернігівщини вже відбувся I тур Конкурсу, участь в якому взяли 193 учасника: 77 в категорії "Кращий керівник” та 116 – "Кращий спеціаліст”.
За результатами проведення І туру рішенням Оргкомітету до участі у подальших змаганнях допущено 59 державних службовців: 27 – в категорії "Кращий керівник” та 32 – "Кращий спеціаліст”.
ІІ тур передбачає співбесіду з конкурсантами з питань державного управління, виконання ними практичного завдання з питань службової етики і етикету та публічний виступ з актуальних питань суспільно-політичного розвитку країни.
В перший день (6 червня) змагалися представники апарату та структурних підрозділів облдержадміністрації, 7 та 8 червня – представники райдержадміністрацій. Конкурс проходить на базі Центру підвищення кваліфікації.
Відкрили захід Юрій Музика – заступник керівника апарату Чернігівської облдержадміністрації та Ірина Протченко – начальник Управління державної служби Головдержслужби України в Чернігівській області.
За результатами виконання завдань, після триденного змагання, організаційним комітетом Конкурсу буде визначено 4-х переможців:
· 2-х серед державних службовців обласної державної адміністрації (1 – у номінації “Кращий керівник” і 1 – у номінації “Кращий спеціаліст”)
· та 2-х – серед державних службовців районних державних адміністрацій (1 – у номінації “Кращий керівник” і 1 – у номінації “Кращий спеціаліст”).
Відзначення переможців відбудеться в обласній державній адміністрації в день професійного свята – Дня державної служби.
Вони і представлятимуть Чернігівську область у третьому турі Конкурсу, який відбудеться у вересні – жовтні цього року в м. Київ.
За повідомленням Управління державної служби Головдержслужби України в Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.