Народні депутати України та депутати Сейму Латвійської Республіки в Чернігові обмінююся досвідом проведення реформи місцевого самоврядування
29 вересня у Почесному консульстві Латвійської Республіки в Чернігові відбулася зустріч народних депутатів України, депутатів Латвійського Сейму та представниками Програми USAID РАДА з Почесним консулом Латвійської Республіки Оленою Вишняковою.
Із зустрічі в Почесному консульстві Латвійської Республіки в Чернігові розпочалася програма тренінгу Програми USAID РАДА «Висновки та перспективи діяльності модельних округів».
У зустрічі взяли участь народні депутати України Олександр Кодола, Ігор Гузь, Вікторія Сюмар, Олександр Черненко та депутати Сейму Латвійської Республіки Айнарс Межуліс, Сергейс Долгополовс, Неля Клейнберга та Крістіне Вітола
Під час зустрічі народний депутат України Керівник групи з міжпарламентських зв'язків з Латвійською Республікою Олександр Кодола, який був одним із ініціатором візиту депутатів Сейму Латвії в Україну, подякував колегам, котрі приїхали поділитися досвідом реалізації реформи місцевого самоврядування в рамках ініціативи з розвитку модельних округів Програми USAID РАДА.
«Я щиро радий, що сьогодні ми з вами, саме в моєму рідному Чернігові, проводимо наш спільний тренінг, який дозволить нам не тільки познайомитися ближче один з одним, а й збагатитися досвідом в сфері просування демократичних реформ. А значить зробити наші країни, наші народи більш ефективними в просуванні на шляху європейського розвитку», — підкреслив депутат у своєму виступі.
В рамках тренінгу Програми USAID РАДА «Висновки та перспективи діяльності модельних округів» за участю народних депутатів України та депутатів Сейму Латвійської Республіки, відбудеться презентація команд народних депутатів, знайомство із процесом децентралізації та створення місцевих громад безпосередньо на території 209 виборчого округу, який представляє у Парламенті Олександр Кодола, а також оксфордські дебати на тему «Децентралізація» за участю команд народних депутатів.
За інформацією прес-служби народного депутата України Олександра Кодоли
Останні новини Чернігівщини
Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17
Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.
Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55
Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.
Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13
З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.
У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37
У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.
Робота без бар’єрів 15:14
Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.