Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 березня, 15:44:14

Підготовка до парламентських виборів триває

06.06.2012   12:34Агенцiя

Протягом травня – червня в Чернігівській обласній організації Партії регіонів відбулись збори всіх первинних партійних організацій. Також вже відбулись районні партійні конференції в Щорському районі та Новозаводському районі Чернігова.

Основне питання, що розглядається – підготовка партійних організацій всіх рівнів до проведення виборів до Верховної ради України в жовтні цього року.

Так, вчора в відбулась конференція Новозаводської районної в м. Чернігові організації Партії регіонів. Окрім, питання щодо підготовки до майбутньої виборчої кампанії, було розглянуто звернення до делегатів конференції Чернігівської міської організації Партії регіонів щодо підтримки висунення в кандидати у депутати до Верховної ради України  по одномандатному виборчому округу № 206, 1-го заступника голови Чернігівської обласної державної адміністрації, керівника фракції Партії регіонів в обласній раді Прокопенка Станіслава Миколайовича. Звернення було одноголосно підтримано делегатами конференції. Окрім цього було розглянуто ряд організаційних питань.

http://regiony.cn.ua/show.php?id=171

Останні новини Чернігівщини

Автопарк Чернігівщини поповнився на 6 шкільних автобусів 12:59

Волонтери Львівщини доставили з Польщі для Чернігівщини 6 автобусів.

Замість «грошової допомоги» громадянка втратила понад 32 тисячі гривень: поліція застерігає громадян від шахрайської схеми в Інтернеті 12:28

Поліцейські закликають громадян не переходити за сумнівними посиланнями в Інтернеті та не вводити секретні паролі своїх банківських карток на незнайомих та підозрілих веб-сайтах.

Чотири громади області приєдналися до швейцарсько-українського проєкту DECIDE 11:07

Чернігівська область стала п'ятим регіоном-партнером швейцарсько-українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти».