Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 липня, 02:55:40

Засідання виконавчого комітету Ніжинскої міськради

23.09.2017   15:37

Відбулось чергове засідання виконавчого комітету на чолі з міським головою Анатолієм Лінником.

На порядку денному розглядались наступні проекти рішень:

- Про видалення зелених насаджень на території м. Ніжина;

- Про внесення змін до додатку № 1 рішення виконавчого комітету Ніжинської міської ради від 07.04.2016 року № 82 «Про граничні суми витрат»;

- Про погодження режиму роботи;

- Про видачу дублікатів свідоцтв про право власності на об`єкти нерухомого нерухомого майна в м. Ніжині;

- Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води по товариству з обмеженою відповідальністю «НіжинТеплоМережі»;

- Про відзначення з нагоди Дня машинобудівника України;

- Про розгляд матеріалів опікунської ради;

- Про розміщення тимчасових споруд у м. Ніжині;

- Про затвердження висновків незалежних оцінок про вартість об`єктів міської комунальної власності;

- Про внесення змін у Додаток 5 до рішення виконавчого комітету Ніжинської міської ради від 31 серпня 2017 року № 206 «Про організацію та проведення на території громади міста Ніжина чергового призову на строкову військову службу громадян України у жовтні – листопаді 2017 року» та затвердження його в новій редакції;

- Про доповнення додатків 2, 3, 4 до рішення виконавчого комітету Ніжинської міської ради від 31. 08. 2017 р. № 210 «Про затвердження списків учнів загальноосвітніх навчальних закладів на харчування за кошти міського бюджету у 2017 – 2018 н. р.»;

- Про внесення змін до рішення виконавчого комітету № 213 від 07 вересня 2017 року «Про фінансування заходів міської програми розвитку культури, мистецтва і охорони культурної спадщини».

Члени виконавчого комітету ознайомилися із запропонованими проектами та прийняли відповідні рішення. Більшість проектів мали технічний характер, тому були підтримані одноголосно. Особливу увагу звернули на 5 питання «Про встановлення тарифів».

Було зазначено, що планується збільшення тарифів майже на 12% для населення та на 40% для установ. З цього приводу виникли деякі суперечні питання. Та як зазначив Григорій Олійник: «Необхідно щоб ми ввійшли до опалювального сезону з чіткими тарифами». Тому було прийнято відправити дане рішення на доопрацювання з подальшим винесенням на засідання комісії міської ради з майнових та житлово-комунальних питань. «Необхідно розглянути можливості місцевого бюджету, щоб мінімізувати витрати населення» - підкреслив Анатолій Лінник.

Виконавчим комітетом було одноголосно погоджено рішення "Про доповнення додатків 2, 3, 4 до рішення виконавчого комітету Ніжинської міської ради від 31. 08. 2017 р. № 210 «Про затвердження списків учнів загальноосвітніх навчальних закладів на харчування за кошти міського бюджету у 2017 – 2018 н. р.».  Безкоштовно будуть харчуватися 72 учні. Це діти із малозабезпечених сімей, дітей переселенців із зони АТО та воїнів АТО.

На кінець засідання у «Різному» постало питання до управління освіти «Про необхідність попередньої проплати за опалення ПАТ «Чернігівгаз», щоб опалювання у цьому році почалося вчасно і без будь-яких ускладнень. Потому, розглянули питання щодо законності розміщення реклами та білбордів по вулиці Незалежності біля кафе «Анастасія» та біля шиномонтажу.

         
Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині відбулися змагання «Влучний лісівник»

На Чернігівщині відбулися змагання «Влучний лісівник» 17:59

Перші обласні змагання з компакт-спортингу серед лісівників, мисливців та спортсменів під назвою «Влучний лісівник» відбулися на базі тиру «Десна» неподалік Чернігова.

Де можна вакцинуватися у Чернігові. Адреси та час роботи центрів вакцинації 17:50

У чернігівських тимчасових пунктах масової вакцинації населення проти Covid-19 будуть використовуватися вакцини Pfizer та Moderna.

Кордон за минулий тиждень

Кордон за минулий тиждень 17:42

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.

За минулу добу в Чернігівській області не виявлено жодного нового випадку COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області не виявлено жодного нового випадку COVID-19 17:34

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 26 липня в області не зафіксовано нових випадків захворювання COVID-19.

Прокуратура змусила Коропське СЛП «Агролісгосп» відшкодувати державі 75 тис. грн збитків, завданих незаконною порубкою лісу

Прокуратура змусила Коропське СЛП «Агролісгосп» відшкодувати державі 75 тис. грн збитків, завданих незаконною порубкою лісу 17:29

На території Новгород-Сіверської окружної прокуратури КСЛП «Агролісгосп», у порушення вимог Лісового кодексу України не забезпечено охорону і збереження лісового фонду на підвідомчій території (Коропська ОТГ). Внаслідок чого було допущено самовільну рубку лісу невстановленими особами, сума завданих збитків склала 75 тис грн.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини