Олександр Шевченко призначений першим заступником Чернігівського міського голови
У Чернігівського міського голови - новий перший заступник. Ним став Олександр Шевченко, кандидатуру якого підтримали депутати міської ради сьогодні, 21 вересня, на початку засідання сесії.
Перед цим вони проголосували за звільнення попереднього першого заступника міського голови Шостака М. О. Як повідомив міський голова, Михайло Шостак написав заяву про звільнення за власним бажанням.
Шевченко Олександр Васильович
Дата і місце народження: 17.09.1970, м. Новочеркаськ Ростовської області
Освіта: повна вища
- у 1992 році - Полтавський інженерно-будівельний інститут за спеціальністю "Теплогазопостачання та вентиляція", інженер-будівельник;
- у 2004 році - Південна академія Мінпромполітики України за спеціальністю "Економіка та менеджмент", економіст;
- у 2012 році - Національна академія державного управління при Президентові України за спеціальністю "Управління суспільним розвитком", магістр управління суспільним розвитком.
Трудова діяльність:
1992- 1993 - майстер об’єднання "Полтаватеплокомуненерго";
1994-2000 - слюсар з ремонту обладнання, машиніст котла, начальник котельні ВАТ "Полтаваобленерго";
2000 – 2002 - - начальник Голопристанського РЕМ, начальник Белозерського РЕМ, заступник комерційного директора з енергонагляду ВАТ "Херсонобленерго";
2002 – 2005 - перший заступник голови правління ВАТ "Миколаївобленерго";
2005-2010 - голова правління ВАТ "Миколаївська ТЕЦ";
2010-2011 - директор ДП "Сєвєродонецька ТЕЦ";
2011 -2012 – головний радник служби голови правління НАК "Нафтогаз України";
2012-2015 - директор філії "Дирекціяз будівництва НАК "Нафтогаз України";
2016-2017 - директор КЕП "Чернігівська ТЕЦ";
2017 - по цей час - директор ТОВ "Енергоцентр-Київ".
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські гімнастки вибороли перемоги на чемпіонаті області та сформували збірну для участі в чемпіонаті України 14:50
31 жовтня до 01 листопада у Чернігові відбувся чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики, який традиційно зібрав найсильніших спортсменок регіону.
«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові 14:48
Наталя Буц переїхала до Чернігова із Запоріжжя півтора роки тому. Вона – учасниця бойових дій, медикиня з багаторічним досвідом, а ще – сильна та цілеспрямована жінка.
Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43
Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39
Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.