ВИБОРИ В ОТГ. Чернігівщина: найбільше представництво у керівному складі ТВК отримали представники БПП "Солідарність"
Найбільше керівних посад у складі новосформованих територіальних виборчих комісій Чернігівської області одержали представники "Блоку Петра Порошенка "Солідарність".
Загалом, до складу 14 територіальних виборчих комісій Чернігівщини входить 201 особа. Найбільше представництво у керівному складі ТВК мають Блок Петра Порошенка «Солідарність» (11 осіб), Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» (8 осіб), Радикальна партія Олега Ляшка (7 осіб) та Аграрна партія України (6 осіб).
.jpg)
Усі територіальні виборчі комісії відповідні районні виборчі комісії сформували вчасно та без порушень.
Згідно з частиною 6 статті 22 Закону України «Про місцеві вибори» районні територіальні виборчі комісії формують склад сільських територіальних виборчих комісій у відповідному районі не пізніш як за 42 дні до дня виборів (тобто до 16 вересня включно).
Крім цього, відповідно до частини 1 статті 22 Закону «Про місцеві вибори», склад ТВК формується за поданнями зареєстрованих у встановленому законом порядку місцевих організацій партій з урахуванням обмежень у кількості не менше 9 і не більше 18 осіб.
Відзначимо, що в Громадянській мережі ОПОРА працює «гаряча лінія», на яку можназвертатися в разі виникнення проблем чи потреби консультацій щодо виборів–(044) 591-44-44(вартість дзвінків згідно з тарифами вашого оператора).
За коментарями звертайтеся:
Наталія Висіканець, координатор громадського спостереження за виборами у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
В Чернігові поліцейські затримали чоловіка, який завдав тяжких тілесних ушкоджень своєму сусіду 12:06
Оперативники Чернігівського райуправління поліції затримали чоловіка, причетного до завдання тяжких тілесних ушкоджень 49-річному містянину. Зловмиснику загрожує до 8 років позбавлення волі.
Яку допомогу можуть отримати чернігівці, чиє житло постраждало внаслідок атак рф 12:04
Армія російської федерації продовжує атакувати Чернігів, зокрема завдає ударів безпілотниками по житловій інфраструктурі міста. Внаслідок обстрілів зазнають пошкоджень і руйнувань будинки та квартири містян.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:55
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 3 пожежі, 1 випадок загибелі на водному об’єкті. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.
Чернігівщина — лідер чемпіонату України з біатлону! 11:54
З 17 по 22 грудня 2025 року в Яворові відбувся Чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат. Спортсмени Чернігівської області вибороли низку золотих, срібних і бронзових нагород та посіли І загальнокомандне місце.
29 грудня: цей день в Україні і світі 08:52
День 1405 Російська агресія - Day 1405 Russian aggression