Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 18 червня, 18:59:07

При народженні третьої й кожної наступної дитини в Чернігові пропонують надавати міську допомогу в 10 тис. грн.

19.09.2017   09:55

За пропозицією Чернігівського міського голови, виконавчий комітет міської ради погодив Програму підтримки народжуваності в м. Чернігові на 2017-2022 роки, яка передбачає виплату з міського бюджету додаткової допомоги в 10 тис. грн. сім’ям при народженні кожної третьої і наступної дитини.

Владислав Атрошенко:
- Насправді збереження титульної нації на території держави, в якій вона проживає – дуже важливе питання. Я вважаю, що сьогодні значні темпи скорочення населення України є наслідком насамперед вже третього десятиліття політичної й економічної нестабільності. Проблема підсилюється ще й трудовою міграцією, тобто виїздом людей на роботу за кордон. Багато з них потім вже в Україну й не повертаються. Результат – зменшення населення. Це державне питання: Верховної Ради, Президента України, Уряду. І очевидно, що вони її чують і бачать.

Я вірю в те, що політична стабільність буде і що наша країна вийде на шлях сталого економічного розвитку – або вона взагалі не відбудеться.

А на місцевому рівні ми вже зараз можемо демонструвати цю стабільність, робити кроки до відновлення інфраструктури нашого міста. І ми в змозі також робити певні кроки для того, щоби чернігівці бачили, що міська влада не байдужа до проблеми скорочення населення. І що в межах наших можливостей ми підтримуємо, підставляємо плече тим сім’ям, які мають відповідальність, які є патріотами – які народжують трьох і більше дітей.

Якою би ця сума не була – вона є символічною. Це не кошти, достатні на те, щоби виростити дитину. Навряд чи міському бюджету було би це під силу. Але я вважаю, що ця невеличка сума, яку я пропоную закласти – 10 тис грн, – теж буде допомогою батькам.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 22 нові випадки COVID-19

Виявлено 22 нові випадки COVID-19 17:02

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 18 червня в області зафіксовано 22 нові випадки COVID-19.

Дмитро Іванов: Агенція регіонального розвитку це ідеальний майданчик для “прокачування” власної бізнес ідеї

Дмитро Іванов: Агенція регіонального розвитку це ідеальний майданчик для “прокачування” власної бізнес ідеї 16:56

Цього тижня в Агенції регіонального розвитку Чернігівської області відбулась презентація бізнес-проєктів програми Центру підтримки підприємництва, інновацій та стартапівBusinessHubChernihivRegion.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 2072 особи

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 2072 особи 16:47

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 18 червня в області першою та другою дозою щеплено 50 054 людини.

Запрацювали поліцейські станції – у Сосницькій та Олишівській громадах

Запрацювали поліцейські станції – у Сосницькій та Олишівській громадах 15:10

Начальник Головного управління Нацполіції в Чернігівській області Володимир Нідзельський урочисто відкрив дві поліцейські станції – у Чорнотичах Сосницької громади на Корюківщині та в Олишівській громаді Чернігівського району.

Спільні штабні тренування з питань цивільного захисту . ВІДЕО 14:53

Дані тренування включали в себе дві частини: теоретичну та практичну.