Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 травня, 23:04:22

Присяга на вірність Батьківщині ФОТОрепортаж

05.06.2012   12:42Агенцiя

650 юнаків із усіх областей України поповнили ряди військових частин Державної спеціальної служби транспорту Міністерства інфраструктури.

На складання присяги молодими воїнами до 8-го навчального центру в Чернігові завітали Голова Держспецтрансслужби генерал-лейтенант Микола Мальков, перший заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Станіслав Прокопенко, міський голова Чернігова Олександр Соколов та Архиєпископ Чернігівській і Новгород-Сіверський Амвросій.

 Як зазначив Микола Мальков: - "Навчальний полк Держспецтрансслужби окрім виховання та фізичного розвитку дає юнакам можливість отримати фах. У відомстві пропонують 22 спеціальності - командири відділень, сапери, санітарні інструктори,кранівники,кухарі та інші". Загалом цьогоріч лави військових залізничників поповнили 1200 молодих людей. За словами першого  заступника губернатора Чернігівщини Станіслава Прокопенка - "Залізничний полк показує найвищу підготовку - це і казарми і медпункти. Я впевнений що на чернігівщині служити цікаво і модно" - сказав він.

З першими кроками в армії солдат вітали їхні командири, батьки, родичі й друзі, а також  військовий оркестр та підрозділ почесної варти. А в Держспецтрансслужбі пообіцяли - юнаків виховуватимуть так, аби ті стали мужніми захисниками та справжніми патріотами України.


Прес-служба Голови Адміністрації ДССТ

Останні новини Чернігівщини

9 травня - День матері в Україні

9 травня - День матері в Україні 10:11

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією.

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 10:09

8 - 9 травня в багатьох країнах світу згадують події Другої світової війни, адже це найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло за різними оцінками від 50 до 85 мільйонів людей.

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.