Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 16 травня, 23:37:48

На Чернігівщині працювала Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ

31.08.2017   13:08Агенцiя

Питання забезпечення миру, попередження конфліктів, безпеки жінок і залучення їх до миротворчості вчора обговорювали у Чернігівській ОДА з представниками Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні.

На порядку денному — імплементація плану заходів щодо реалізації Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека». Основним розробником проекту регіонального плану заходів є Департамент сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.

Як повідомила представниця Київського офісу Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Віолета Велковська, візит організовано з метою вивчення місцевого аспекту впровадження плану дій: «У цьому питанні варто орієнтуватися не лише на країну, а й на конкретну область чи місто. Ми маємо знати, як заплановане втілюється на практиці, які складнощі при цьому виникають».

Регіональний план заходів складається з шести розділів:
- миротворча та мирозахисна діяльність;
- участь жінок у встановленні миру;
- запобігання конфліктам та насильству;
- запобігання конфліктам та насильству;
- допомога та реабілітація постраждалих від конфліктів;
- моніторинг впровадження Національного плану дій.

В області планують створити притулки для жертв насильства. Наразі вже впроваджуються корекційні програми для кривдників та реабілітаційні програми для роботи з жінками та дівчатами, які зазнали насильства. Розгорнуто інформаційно-просвітницькі заходи (тренінги, анкетування, розповсюдження друкованої продукції).

— Чернігівщина може бути зразком консолідації зусиль жінок. Матері героїв, що загинули під час виконання антитерористичної операції, допомагають родинам учасників АТО, а також внутрішньо переміщеним особам, — зазначила заступник голови — керівник апарату ОДА Наталія Романова.

Учасники зібрання наголосили, що ефективна реалізація плану можлива лише за активної взаємодії органів влади та громадськості.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 10:48

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37

Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України

На Чернігівщині через російські атаки постраждали мати з дитиною: поліція документує наслідки 10:33

Упродовж доби росіяни продовжували обстрілювати Чернігівську область. Внаслідок атак постраждали двоє мешканців Городнянської громади Чернігівського району, 45-річна жінка та її 13-річна донька

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі 10:12

Гуманітарна місія «Проліска» продовжує працювати над тим, щоб мешканці віддалених та постраждалих територій мали доступ до допомоги, послуг і можливості жити гідно навіть у складних умовах.

 Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів

Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30

За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.