Профспілки влаштували "холодний душ" чиновникам через високі комунальні тарифи
Активісти "Профспілкового наступу" мають намір провести акції в усіх містах, "де влада зловживає своїм становищем".
"Профспілковий наступ" організував акцію протесту під управлінням житлово-комунального господарства Чернігівської міськради з вимогою відзвітувати про роботу протягом останніх років і відправити у відставку начальника управління Ярослава Куца.
За словами співорганізатора акції Сергія Павленка, пікет став продовженням всеукраїнської акції під Національною комісією, що здійснює держрегулювання у сфері житлово-комунальних послуг (НКРЕКП).
"Сьогодні через керівника міського управління ЖКГ у Чернігові тарифи на комунальні послуги – одні з найвищих у країні. Керівник управління Куц приїхав із Сумщини, де на нього заведено кримінальні справи. Він, порушуючи закон, подав неправдиві дані до НКРЕКП, унаслідок чого в місті було підвищено тарифи на комунальні послуги. Тому ми почали наш флешмоб саме з Чернігова. Вимагаємо від комунальників відзвітувати про роботу і відправити у відставку начальника управління, через якого в місті зросли тарифи", – заявив Павленко.
Як повідомляють профспілкові активісти, у Чернігові їм не вдалося поспілкуватися з керівником управління ЖКГ – "холодний душ" від профспілок отримав заступник начальника управління.
"Сьогодні тільки акції прямої дії можуть упливати на чиновників і на їхні рішення. Акція у Чернігові – це початок нашого флешмобу, який пройде в усіх містах, де влада зловживає своїм становищем. Ми змусимо їх відповідати за свої дії. Наші акції під НКРЕКП, під Фондом держмайна і Міністерством охорони здоров'я були успішними, тому віримо, що і на місцях зможемо вплинути на чиновників", – додав Павленко.
За його даними, на акцію до управління ЖКГ Чернігівської міської ради вийшло приблизно 100 профспілкових активістів.
В організації заявляють, що раніше учасникам "Профспілкового наступу" вдалося змусити НКРЕКП скасувати абонплату за газ, а також не допустити голосування за медичну реформу у Верховній Раді.
Прес-служба Федерації незалежних профспілок України
Останні новини Чернігівщини
«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває» 09:45
20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.
Відверта розмова про війну і незламність: корюківські школярі зустрілися з ветераном 09:39
До учнів 8 класу Корюківського ліцею №2 завітали поліцейські разом із ветераном російсько-української війни, помічником начальника Корюківського районного відділу поліції з питань ветеранської політики Євгенієм Мотчаним.
Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини 09:35
Сьогодні в межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу», відбулася онлайн-зустріч, присвячена сфері бджільництва. Зокрема, йшлося про необхідність та переваги реєстрації пасіки та захист бджіл від отруєння.
20 лютого: цей день в Україні і світі 08:30
День 1458 Російська агресія - Day 1458 Russian aggression
ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01
Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.