Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 листопада, 23:53:05

Станіслав Прокопенко допоміг Вікторії Носенок з селища Гончарівське

25.05.2012   13:30Агенцiя

Невеликі містечка неначе велика родина: тут всі все про всіх знають. І якщо комусь потрібна допомога, то гуртуються разом, бо так легше біду пережити. Так сталося, що нелегке випробування випало на долю родини Носенків з селища Гончарівське. Тяжко захворіла 16-річна донька Вікторія. За словами медиків вона потребує тривалого лікування в Києві. Щомісяця на це потрібно від 10 до 15 тисяч гривень. А родина таких коштів не має.

Станіслав Прокопенко на зустрічі в Гончарівській гімназії

Станіслав Прокопенко на зустрічі в Гончарівській гімназії

Звичайно всі односельці відгукнулися і почали збирати гроші, але цього було замало. І тоді селищний голова звернувся до першого заступника обласної державної адміністрації Станіслава Прокопенка, він не залишився байдужим до чужої біди. 23 травня Станіслав Прокопенко особисто приїхав в селище Гончарівське аби підтримати батька дівчинки, передати йому власні кошти на лікування і з’ясувати яка ще потрібна допомога.

Під час зустрічі Станіслав Прокопенко розповів, що згідно з угодою, яку уклали облдержадміністрація та медичний заклад, в якому перебуває Вікторія, її буде забезпечено всіма необхідними ліками.

“Ми зв’язалися з інститутом, де проходить лікування Вікторія, і нас запевнили, що завдяки угоді, яка діє між обласною державною адміністрацією і медичним закладом буде забезпечено 100% надання необхідних ліків, але є ще багато речей, на які потрібні гроші. Особисто я допоміг і звертаюся до всіх депутатів обласної ради нашої фракції до всіх небайдужих людей з проханням допомогти”, – сказав Станіслав Прокопенко.

За словами Ніни Іванівни, директора гімназії, в якій навчалася Вікторія, на її повернення чекають всі: і діти, і вчителі, і батьки. Вона каже, що всі односельці дуже переймаються бідою родини Носенок та долею Вікторії.

Якщо Ви бажаєте підтримати родину Носенок та допомогти Вікторії, то реквізити для перерахування коштів наступні:
Банк отримувача – Київська РД АТ “Райффайзен банк Аваль”, код банка (МФО) – 322904, отримувач – Носенок С.І., код отримувача – 2543407280, розрахунковий рахунок – 26258273415, призначення платежу – поповнення КР 0788154800 Носенок С.І. Пункт 6 – для фізичних осіб. Усі пункти для безготівкових перерахунків. Наша допомога збереже життя обдарованій дитині.

Ксенія Сєдова

Останні новини Чернігівщини

Резонансне вбивство поліцейського в місті Бахмач. Засуджено контролера Служби судової охорони 12:45

За апеляційною скаргою прокурора Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд скасував виправдувальний вирок суду першої інстанції та постановив новий, яким 28-річного контролера Служби судової охорони в Чернігівській області визнано винним в умисному вбивстві (ч. 1 ст. 115 КК України).

На Чернігівщині росіяни поцілили в приватний житловий будинок: поліція документує наслідки 12:44

Ввечері 18 листопада росіяни вкотре атакували мирне населення м. Семенівка Новгород-Сіверського району.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:42

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.

На Чернігівщині тривають пошуки зниклого неповнолітнього Ростислава Полєхіна 07:59

До пошуків 17-річного Ростислава Полєхіна максимально задіяні всі служби поліції Чернігівщини, працівники ДСНС, нацгвардійці, водолази, кінологи зі службовими собаками, громадськість. Для розшуку використовуються безпілотні літальні апарати та спецтехніка.

19 листопада: цей день в Україні і світі

19 листопада: цей день в Україні і світі 07:58

День 1365 Російська агресія - Day 1365 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини