Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 30 березня, 16:46:24

Чернігівські рухівці пропонують обрати головою партії Віктора Кривенка

08.05.2017   11:53Агенцiя

Рада Чернігівської обласної організації Народного Руху прийняла до лав партії підприємця Дмитра Мартиненка.

Обговорено підсумки виборів до рад Менської, Козелецької та Комарівської об’єднаних територіальних громад та призначено відповідальним за участь НРУ у виборах роїщенського і новобілоуського сільських голів (Чернігівський район) члена проводу обласної організації, керівника юридичного департаменту НРУ Максима Карманнікова.

Заслухавши та обговоривши програму змін у партії, викладену заступником голови НРУ, народним депутатом Віктором Кривенком, рада одностайно проголосувала рішення про висування його кандидатури на голову партії на з’їзді, що має пройти 28 травня. Як відомо, нинішній голова партії Василь Куйбіда публічно заявив про відмову балотуватися на новий термін і про свою підтримку кандидатури Віктора Кривенка.

Чернігівські рухівці також ухвалили звернення до з’їзду, у якому закликають уникнути чвар та розколів, які можуть виникнути у випадку висування великої кількості кандидатур.

Голова обласної організації НРУ Микола Череп проінформував раду про відновлення Носівської та Новгород- Сіверської районних організації Руху.

Рада скликала позачергову конференцію обласної організації НРУ для виборів делегатів з’їзду.


Прес-служба обласної організації НРУ

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові презентували результати освітнього проєкту «Професії майбутнього»

У Чернігові презентували результати освітнього проєкту «Професії майбутнього» 12:29

27 березня у мейкерському просторі Peremoha Lab при Національному університеті «Чернігівська політехніка» відбувся медіа-день, під час якого студенти та студентки політехніки презентували результати освітнього проєкту «Професії майбутнього».

Виставка фотокартин «Доторки до душі» Ксенії Лучистої 12:26

25 березня в Мистецькій вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація виставки світлин на полотні «Доторки до душі» фотографки Ксенії Лучистої.

Власна справа у 21: історія молодого підприємця Едуарда Довбаха

Власна справа у 21: історія молодого підприємця Едуарда Довбаха 12:23

Сучасна українська молодь дедалі частіше доводить: успіх не приходить випадково — його створюють наполегливістю, сміливістю та вірою у власні сили. Саме таку історію має 21-річний підприємець із Коропа Едуард Довбах, який, скориставшись державною підтримкою, зміг перетворити свою ідею на реальний бізнес.

 Реабілітація, спорт, власна справа: які можливості доступні для ветеранів Корюківщини та Новгород-Сіверщини

Реабілітація, спорт, власна справа: які можливості доступні для ветеранів Корюківщини та Новгород-Сіверщини 12:03

Як ветерану відкрити бізнес, пройти реабілітацію або звернутися за необхідною медичною допомогою? Про ці та інші послуги, доступні для захисників Чернігівщини, говорили днями на зустрічі в Корюківській РВА.

 На Ніжинщині поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків

На Ніжинщині поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:59

Носівські оперативники задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний мешканець одного із сіл Ніжинського району. Зловмисника затримали, йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини