Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 13 червня, 09:41:40

В області відбувся Єдиний день депутата

27.10.2011   11:06Агенцiя

В області відбувся Єдиний день депутата, під час якого народні обранці обласної та місцевих рад інформували своїх виборців про соціально – економічну ситуацію на Чернігівщині.

Зокрема, депутати обласної ради на зустрічах із населенням звернули увагу на діяльність виробничого комплексу краю і особливо – сільськогосподарської галузі, де індекс виробництва продукції за січень-вересень 2011року в усіх категоріях господарств, за розрахунками, порівняно з відповідним періодом попереднього року, становив 115,5%.

 Було також відзначено, що в поточному році середня врожайність зернових на цей час вже  складає  майже 28 центнерів з гектара проти торішніх - 23,9. Найбільші намолоти зернових та зернобобових культур одержали сільськогосподарські підприємства Бобровицького (198,0 тис.т) та Прилуцького (156,9 тис.т) районів, де зафіксовано врожайність на рівні 54,9 ц та 41,5 ц на кожен гектар відповідно.

Акцентуючи увагу на промисловій галузі, народні обранці відзначили поступове підвищення обсягів виробництва на підприємствах машинобудування, легкої промисловості,  металургійного виробництва, металевих виробів,  виробництва і розподілення електроенергії, виготовлення неметалевої мінеральної продукції тощо…

В ході Єдиного дня депутата народні обранці обласної та місцевих рад Чернігівщини провели також безпосередній прийом громадян, відповіли на їх численні запити та зауваження.

 
Відділ інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56

У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.

Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру

Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48

Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:39

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03

У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини