Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 13 червня, 23:28:58

Чeline: На виборах голови Менської ОТГ переміг Мисник, серед партій лідирує "Наш край", — екзит-пол

30.04.2017   20:40

30 квітня, ЧЕline провів екзит-пол на виході з дільниць під час голосування на перших виборах депутатів ради Менської об’єднаної територіальної громади.

За його результатами, до ради проходять депутати від місцевих організацій 5 політичних партій із 8, які брали участь у виборах.
«Наш край» отримав 34,6% голосів виборців, Радикальна партія Олега Ляшка — 32,8%, «Батьківщина» — 8,5%, БПП «Солідарність» — 8%, Аграрна партія — 8%.

Не проходять до ради «Відродження» (3,2% голосів виборців), Опозиційний блок (2,5%), об’єднання «Самопоміч» (2,4%).

Що стосується кандидатів на посаду менського міського голови, то, за даними проведеного екзит-полу, перемогу одержав самовисуванець Олександр Мисник. За нього проголосували 47,8% виборців.

Його опонент, нинішній міський голова Геннадій Примаков, одержав 43,2 % голосів.

Інші кандидати загалом набрали 9 % голосів. Усього у виборах взяли участь близько 55% виборців, включених до виборчих списків Менської об’єднаної територіальної громади.

Екзит-пол проводився 30 квітня з 8.00 до 20.00.
Інформацію знімали двічі – на 14:00 і 20:00.
Було опитано понад 4 000 респондентів, відмовились відповідати близько 1 000 осіб.
Опитування відбувалося анонімно, респонденти самостійно заповнювали анкети (бюлетені) і опускали їх у спеціальні скриньки.
Похибка становить приблизно 3,0 %.



http://cheline.com.ua/news/society/na-viborah-golovi-menskoyi-otg-peremig-misnik-sered-partij-pershij-nash-kraj-ekzit-pol-73600

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56

У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.

Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру

Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48

Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:39

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03

У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини