Плюс 3 ОТГ – на Чернігівщині створені нові об’єднані громади
На погодження для об’єднання дочекалися ще три громади області. Всі вони селищні. Відповідні розпорядження голова Чернігівської ОДА підписав 24 квітня.
Найбільше населених пунктів об’єднала Срібнянська ОТГ: Дігтярівська, Срібнянська селищні, Горбівська, Гриціївська, Гурбинська, Калюжинська, Карпилівська, Олексинська, Подільська, Савинська, Сокирівська, Харитонівська сільські ради.
Дві сільських ради, Калиновецьку та Леляківську, взяла до себе Варва.
Утворилася громада із населеними пунктами з різних районів: Олишівська селищна рада Чернігівського району та Смолинська сільська рада Куликівського району з центром в Олишівці.
Наступний крок – Центральна виборча комісія має призначити перші вибори у вказаних ОТГ.
Останні новини Чернігівщини
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва 12:25
Сьогодні у Чернігові в Офісі податкових консультантів презентували нову послугу для захисників та захисниць України - податковий супровід ветеранського підприємництва.
Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії 10:04
В суботу, 2 травня, відбулася 47-ма сесія Чернігівської міської ради VIII скликання. Участь у пленарному засіданні взяли 28 депутатів і депутаток.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 10:01
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула неповнолітня.
4 травня: цей день в Україні і світі 09:59
День 1531 Російська агресія - Day 1531 Russian aggression