Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 24 грудня, 21:06:11

І-й тур Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець": хто ж переможе?

25.04.2017   08:18Агенцiя

— Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець» можна назвати дзеркалом професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби. Один із шляхів підвищення її авторитету — узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців, — звернулася до цьогорічних учасників конкурсу заступник голови — керівник апарату облдержадміністрації Наталія Романова.

Конкурс проводиться серед державних службовців апарату та структурних підрозділів ОДА щороку у три тури.

24 квітня, розпочався І-й тур, що складається з двох етапів. Під час першого етапу у номінаціях «Кращий керівник» та «Кращий спеціаліст» четверо учасників пройшли тестування на знання Конституції України та законодавства про державну службу.

Другий етап відбудеться завтра. Конкурсанти продемонструють рівень володіння персональним комп’ютером, виконуючи практичні завдання.

Наступний, ІІ-й тур Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», проходитиме у травні–червні.

До речі, переможці конкурсу у кожній номінації нагороджуються грошовою винагородою, а також користуються правом цільового направлення та вступу поза конкурсом до Національної академії державного управління при Президентові України, її регіональних інститутів, магістратур вишів, які проводять підготовку фахівців за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування».


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

24 грудня: цей день в Україні і світі

24 грудня: цей день в Україні і світі 08:38

День 1400 Російська агресія - Day 1400 Russian aggression

Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00

2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54

Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47

Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини