Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 17 вересня, 02:14:37

Як позбутися боргів за електрику, говорили в ОДА

22.04.2017   11:15Агенцiя

Про забезпечення своєчасних та в повному обсязі розрахунків за спожиту електроенергію говорили 21 квітня на нараді з керівниками підприємств, установ, організацій.

Спільна заборгованість усіх категорій споживачів області перед «Чернігівобленерго» сягнула 175 мільйонів гривень, що негативно впливає на ефективність роботи цього підприємства.

Найскладніша ситуація з розрахунками за електроенергію у ПАТ «Облтеплкомуненерго». Його борг складає 18,6 мільйона гривень.

Крім того, за інформацією ПАТ «Чернігівобленерго», в числі найбільших боржників «КСК"Чексіл"», який завинив близько 7 мільйонів гривень. У разі непогашення боргу підприємство можуть відключити від електропостачання.

Суттєвими залишаються й суми, несплачені за спожиту електроенергію установами, що фінансуються з бюджетів різного рівня: 2,6 мільйона – з обласного бюджету, 3,6 — з районних, 3,5 — з міських, 5,9 мільйона — з державного бюджету.

— Якнайшвидше та найповніше погашення заборгованості перед «Чернігівобленерго» — запорука сталої роботи даного підприємства, — наголосив заступник голови облдержадміністрації Сергій Сергієнко. Він акцентував, що це питання перебуває під постійним контролем ОДА, та закликав керівників підприємств та установ докласти максимум зусиль для повних розрахунків з енергопостачальниками.
 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

08:23

Прокуратура повертає у власність громади гідроспоруди на Коропщині

Прокуратура повертає у власність громади гідроспоруди на Коропщині 08:19

З метою захисту інтересів територіальної громади, прокуратура звернулася до суду з заявами про передачу чотирьох гідротехнічних споруд, площею понад 20 тис. м2, у комунальну власність.

Чернігівська обласна дитяча лікарня отримала сучасний ультразвуковий сканер від благодійників 08:16

Завдяки Благодійній організації La Chaine de l'Espoir Чернігівська обласна дитяча лікарня поповнилась сучасним ультразвуковим сканером експертного класу з кардіонахилом.

Продовжила справу загиблого чоловіка: до лав поліції Чернігівщини доєдналася дружина Героя-захисника Чернігова Дарина Христенок 08:13

Начальник поліції Чернігівщини Іван Іщенко привітав у лавах поліції Чернігівщини Дарину Христенок, дружину полеглого Героя Олексія Христенка, який загинув у 2022 році під час оборони Чернігова від російських загарбників.

Бронза світового рівня: Данило Жасан — призер чемпіонату світу з боксу-2025 у Ліверпулі 08:10

З 4 по 14 вересня у місті Ліверпуль (Велика Британія) проходить чемпіонат світу з боксу World Boxing Championship 2025, який об’єднав 540 найсильніших спортсменів із 66 країн світу.