Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 квітня, 02:11:11

Відбулося чергове 15 засідання виконавчого комітету Ніжинської міської ради

21.04.2017   08:28

Порядок денний засідання включав три проекти рішення:

- Про видалення зелених насаджень на території м. Ніжина;

- Про доповнення додатків 1, 2, 4 до рішення виконавчого комітету Ніжинської міської ради від 25.08.2016 р. № 236 «Про затвердження списків учнів загальноосвітніх навчальних закладів на харчування за кошти міського бюджету у 2016-2017 н.р.»;

- Про розгляд матеріалів комісії з питань захисту прав дитини.

У «Різному» головуючий засідання, міський голова Анатолій Лінник, зачитав відповідь фінансового управління на доручення із минулого засідання щодо можливості збільшення суми допомоги на поховання: «Фінансовим  управлінням  проаналізовано  стан  використання  коштів міської  цільової  програми  «Турбота»: на  рік  передбачено  50,0 тис.грн.  Станом  на  20.04.2017 року  використано  7,0 тис.грн.,  або 14%  річного  плану. Тобто,  щомісячно  (по  листопад  включно)  передбачено  в  середньому по  5,0 тис.грн. При вартості  послуг  (на  сьогодні)  500,0 грн.  на  одного  померлого  використовується  щомісячно  по  2,0 тис.грн. Тому, в межах  затверджених  лімітів, можливе збільшення  вартості  на  50-100%».  

Членами виконавчого комітету було вирішено рекомендувати комісії по наданню матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення збільшити суму допомоги на поховання із 500 до 750 грн.

Під кінець засідання перший заступник міського голови Григорій Олійник нагадав про зміну тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення із 15 квітня 2017 року та проінформував присутніх щодо планів роботи на наступний тиждень:

- понеділок, 24 квітня 10.00 – проходитимуть публічні земельні торги;

- середа, 26 квітня 16.00 – буде проводитися громадське обговорення проекту рішення виконавчого комітету ніжинської міської ради «Про встановлення граничних тарифів на послуги міського пасажирського автомобільного транспорту в м. Ніжині».

       
Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій із громадськістю виконавчого комітету Ніжинської міської ради

Останні новини Чернігівщини

В області майже півтори сотні людей обстежилися в межах програми «Скринінг здоров'я 40+» 12:27

З початку цього року в Україні стартувала національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету та розладів ментального здоров'я «Скринінг здоров'я 40+». У Чернігівської області на сьогодні таке обстеження пройшли 144 людини, з яких 26 – медичні працівники.

Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі

Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі 11:07

Державне агентство розвитку туризму презентувало національну програму, яка формує новий погляд на мандрівки Україною «Подорож до себе. Шляхи відновлення». Програма впроваджується за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України у співпраці з ГО «Бренд Юкрейн».

У Чернігові відкрили економічний Хаб на базі Ветеранського простору 10:59

Чернігів отримав новий простір для розвитку підприємництва та економічної самореалізації.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:54

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

8 квітня: цей день в Україні і світі 10:22

День 1504 Російська агресія - Day 1504 Russian aggression