Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 березня, 13:55:40

Відбулася позачергова сесія Прилуцької міської ради

19.05.2012   17:19Агенцiя

16 травня відбулося пленарне засідання 30 (позачергової) сесії міської ради, на розгляд якої попередньо вносилося ряд бюджетних питань. При формуванні порядку денного безпосередньо під час пленарного засідання було внесено ще кілька проектів рішень.


Поповнено статутні фонди комунальних підприємств

Депутатський корпус ухвалив всі бюджетні рішення, відповідно до яких виділено кошти в сумі 250 тис. грн. зі спеціального фонду міського бюджету за рахунок збільшення доходів комбінату шкільного харчування “Шкільний” на поповнення статутного фонду. Кошти підуть на погашення боргів підприємства, адже з 28 травня розпочинається оздоровча кампанія, під час якої комбінат повинен забезпечити калорійне і якісне харчування дітей.
Також виділено кошти для поповнення статутного фонду КП “Прилукижитлобуд” в сумі 132 тис.грн.


Виділено кошти на проведення ремонтних робіт

Шляхом унесення змін у видаткову частину спеціального фонду міська рада виділила кошти на проведення робіт по заміні вікон шкіл №№ 6,10 та гімназії №5; на капітальний ремонт фондосховища краєзнавчого музею ім.В.І.Маслова; на капітальний ремонт огородження у сквері Вічної Слави; на капітальний ремонт зовнішнього освітлення дитячої лікарні; на виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво туалетів у школах № 9 та № 14; на реконструкцію існуючого приміщення школи-гімназії № 1 тощо.

Депутатський корпус розглянув ряд питань, що стосуються комунальної власності територіальної громади міста та ухвалив відповідне рішення.
Депутати ухвалили текст звернення щодо інциденту, який мав місце 9 травня у сквері Вічної Слави під час святкування Дня Перемоги.


Голова фракції Партії регіонів Олексій Гавриш озвучив відповідний проект рішення та текст звернення депутатів міської ради до Голови Верховної Ради України, Комітету з питань регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України щодо інциденту, що трапився в місті 9 травня під час проведення мітингу-реквієм “Не погасити пам’яті вогонь”, який проходив у сквері Вічної Слави.
Депутати – представники різних політичних сил досить емоційно обговорювали дане питання, висловлювали різні думки. Хоча дане звернення підтримали лише 29 депутатів із 37 присутніх в сесійній залі, троє проголосували проти і один утримався, усі депутати одностайно дали негативну оцінку неетичній поведінці депутата Верховної Ради України Олега Ляшка під час святкування Дня Перемоги.

ЗВЕРНЕННЯ
депутатів Прилуцької міської ради

Ми, депутати Прилуцької міської ради, незалежно від політичних переконань, партійної належності, з великого повагою ставимося до ветеранів Великої Вітчизняної війни, а День Перемоги вважаємо великим святом, яке має об’єднувати націю.
Під час проведення мітингу-реквієм “Не погасити пам’яті вогонь”, який проходив 9 травня 2012 р. у місті Прилуки у сквері Вічної Слави з нагоди 67-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні, народний депутат України Ляшко О.В. повів себе нетактовно, цинічно й нахабно, у своєму виступі обізвавши сучасну владу, Партію регіонів, фашистами, безпідставно звинуватив у політизації заходу, присвяченого Дню Перемоги, публічно наніс образи Прилуцькому міському голові Беркуту Ю.В.
Ми, депутати Прилуцької міської ради, вважаємо неприпустимою таку ганебну поведінку.
Вважаємо, що ці вчинки Ляшка О.В. є зловживанням наданими йому повноваженнями, зокрема недоторканністю народного депутата України. Такою поведінкою та діями він дискредитує статус народного депутата України.
Просимо дану інформацію взяти до відома та відреагувати на неї в рамках повноважень.

Про “діяльність” на теренах Прилук народного депутата Олега Ляшка
Узявши слово, депутат міської ради Володимир Папазов, зробивши екскурс у минуле, нагадав присутнім лише окремі факти щодо так званої “допомоги” місту народним депутатом. Це обіцянка Олега Ляшка щодо виділення Прилукам облаштованих сучасних ремоавтомобілів для міської лікарні, а насправді на міській площі депутат презентував пусті “Опелі”, у яких не було навіть елементарних аптечок. Це і запевнення Олега Ляшка щодо сприяння на рівні Кабінету Міністрів України у проведенні заходів у рамках відзначення 925-річчя Прилук, а насправді місто не отримало абсолютно ніякої ні підтримки, ні допомоги від депутата Верховної Ради Олега Ляшка. І можна ще назвати багато фактів про псевдодіяльність на теренах міста народного обранця.
Міський голова Юрій Беркут зазначив, що скільки не зверталися до Олега Ляшка з листами, які офіційно зареєстровані в загальному відділі міської ради, на жоден із них відповіді від депутата не отримали.
У 2009 році місто було відключене від подачі газу і, як виявилося, що це було зроблено з подачі народного депутата Олега Ляшка. Але останній факт, як зауважив міський голова, дає всі підстави, щоб оголосити депутата Верховної Ради Олега Ляшка персоною нон-грата для Прилук у зв’язку з тим, що Ляшко посприяв, щоб кошти в сумі 3 млн.грн., які були виділені місту з державного бюджету на будівництво нового корпусу гімназії № 1, пішли на інші потреби і в зовсім інші регіони. Окрім того, народний депутат увів в оману голову Комітету Верховної Ради України з питань бюджету Валерія Баранова, зазначивши в листі, що Прилуки не мають проектно-кошторисної документації на будівництво гімназії. Цитуємо другий пункт звернення народного депутата:
“10 квітня 2012 року

Голові Комітету з питань бюджету
 Баранову Валерію Олексійовичу

Шановний Валерію Олексійовичу!

Під час розгляду проекту Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про державний бюджет України на 2012 рік” прошу Вас врахувати наступні МОЇ пропозиції:
У зв’язку з відсутністю проектної документації передбачені в бюджеті на 2012 рік для міста Прилуки Чернігівської області кошти в розмірі 3 млн. грн. спрямувати на соціально-економічний розвиток м.Бахмач Чернігівської області – 2 млн. грн., м.Гайворона Кіровоградської області – 1,5 млн. грн. на соціально-економічний розвиток.

З повагою Народний депутат України  О.В.Ляшко”


Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення міської ради

Останні новини Чернігівщини

“Вечір камерної музики”: Антоніо Вівальді

“Вечір камерної музики”: Антоніо Вівальді 13:54

Два століття після смерті ім’я Антоніо Вівальді і його творчість були в забутті. А нині виконавці і любителі музики все ще намагаються осягнути велич творчого спадку італійського композитора-новатора. З перших нот можна впізнати почерк маестро, і його творіння користуються великою популярністю.

 СБУ блокувала діяльність ворожих пропагандистів у прикордонні

СБУ блокувала діяльність ворожих пропагандистів у прикордонні 13:47

На Чернігівщині кіберфахівці СБУ викрили ворожих агітаторів, які у соціальних мережах поширювали російську пропаганду.

27 березня: Цей день в Україні та в світі

27 березня: Цей день в Україні та в світі 13:41

ДЕНЬ 397 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 397 RUSSIAN AGRESSION

 26 березня: Цей день в Україні та в світі

26 березня: Цей день в Україні та в світі 13:39

ДЕНЬ 396 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 396 RUSSIAN AGRESSION

 25 березня: Цей день в Україні та в світі

25 березня: Цей день в Україні та в світі 13:37

ДЕНЬ 395 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 395 RUSSIAN AGRESSION