Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 липня, 00:59:46

У Деснянського басейнового управління новий очільник

24.03.2017   10:24Агенцiя

22 березня, відбулися збори працівників Деснянського басейнового управління водних ресурсів.

За участі голови Державного агентства водних ресурсів України Ірини Овчаренко та голови Чернігівської облдержадміністрації Валерія Куліча колективу було представлено нового керівника – виконуючого обов’язки начальника Деснянського БУВР Тараса Молочка, призначеного наказом Держводагентства від 21 березня.

Звертаючись до працівників установи, голова Чернігівської ОДА Валерій Куліч подякував їм за роботу і відзначив багаторічну працю попереднього керівника Сергія Нагалюка спільною, обласної ради й обласної державної адміністрації, почесною грамотою.

Також голова ОДА окреслив деякі пріоритетні, на його переконання, завдання. Зокрема, укріплення берегів річок на міжнародних кордонах і нормалізація роботи осушувально-зволожувальних систем.

Голова Держводагентства Ірина Овчаренко ознайомила присутніх із перспективами розвитку водогосподарської галузі, поставила перед фахівцями Деснянського БУВР завдання, спрямовані на перегляд підходів до управління водними ресурсами, наближення їх до європейських стандартів, упровадження найкращих міжнародних практик з управління водними ресурсами, побажала команді фахівців Деснянського БУВР спрямувати максимум зусиль на збереження екологічно чистого стану водних ресурсів для майбутніх поколінь і створення безпечних умов життєдіяльності населення.


Прес-служба облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські поліцейські затримали наркоторговця 15:58

Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 49-річного чоловіка, який займався незаконними операціями з наркотичними засобами та психотропними речовинами, в тому числі їх незаконним збутом. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.

На Чернігівщині визначили 12 закладів освіти, які отримають кошти на системи резервного електроживлення 15:28

В ОВА затвердили перелік із 12 закладів освіти, які зможуть встановити системи електроживлення за кошти державної субвенції.

Міську стипендію за високі досягнення у навчанні призначили ще двом учням 14:36

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради на засіданні 23 липня ухвалив рішення про встановлення міської стипендії за високі досягнення у навчанні у розмірі 2 100 грн ще двом учням закладів загальної середньої освіти.

Конкурсний комітет визначив перевізника на автобусний маршрут №29С 14:24

24 липня у Чернігівській міській раді під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання тимчасового міського конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування.

В’ячеслав Чаус зустрівся з прикордонниками, які працюють на Семенівському напрямку 13:33

Очільник Чернігівської обласної військової адміністрації В'ячеслав Чаус працював на північних рубежах області, де разом із начальником 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Олександром Павликом перевірив готовність підрозділів, які виконують завдання на Семенівському напрямку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини