Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 червня, 02:08:41

Головою Громадської ради при ОДА обрано Ігоря Москаленка

23.03.2017   17:29Агенцiя

Близько чотирьох годин 22 березня тривало перше засідання Громадської ради при облдержадміністрації.

Найбільше часу у громадських активістів зайняли організаційні питання: вибори головуючого на засіданні, затвердження порядку денного, послідовність розгляду питань. Найдовше обговорювали формат голосування за голову Громадської ради. Визначали, відкрите чи таємне голосування, один чи два тури, з використанням скриньки чи просто піднімаючи мандат.

Були й оригінальні пропозиції. Віктор Сєхін пропонував поіменне голосування за списком. А Володимир Демиденко — шляхом жеребкування. На його думку такий вибір допоміг би уникнути багатьох конфліктів, непорозумінь та взаємних звинувачень.

На посаду голови ГР було висунуто дві кандидатури: Тамари Петрової з ГО «Громадський контроль Чернігова» та Ігоря Москаленка, представника Федерації профспілкових організацій Чернігівської області. Кожен з кандидатів представив своє бачення роботи Громадської ради, відповів на запитання колег.

У результаті голоси представників громадськості розподілилися таким чином: за Тамару Петрову — 26 голосів, за Ігоря Москаленка — 32 голоси. Один голос був проти всіх, один — утримався, один з мандатів визнано недійсним, ще один не брав участі у голосуванні. Присутніми на засіданні Громадської ради були 62 особи, які мали право голосу. Під час голосування за голову - 61 особа. Всього ж до цього дорадчого органу увійшов 71 представник ІГС.

Окрім того під час засідання Громадської ради були присутні близько двох десятків активістів, які брали участь в обговоренні та ставили питання кандидатам.

Отже, головою Громадської ради обрано Ігоря Москаленка. Під час засідання також затверджено бланк Громадської ради. До запропонованого його проекту було додано герб Чернігівської області та роки роботи ради цього скликання. Також створено робочу групу, яка розроблятиме нове Положення про Громадську раду при Чернігівській облдержадміністрації та регламент її роботи.

Крім того, від присутніх звучали нарікання щодо формату доступу до засідань Громадської ради, які традиційно відбуваються у великому залі облдержадміністрації (будівля є режимним об’єктом). З одного боку – на те, що фактично у роботі ради беруть участь і намагаються вплинути на голосування особи, які не є членами ради, з іншого – щодо законності присутності на засіданні громадян без будь-яких обмежень. Відтак, один із запропонованих варіантів – проводити засідання Громадської ради у приміщенні, яке б вмістило всіх бажаючих.
 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Порушення правил проїзду перехресть стало причиною ДТП у Чернігові 17:14

Учора, близько 14-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду за участі трьох автомобілів на перехресті вулиць Гетьмана Полуботка та Олега Міхнюка.

Чернігів: рятувальники ліквідували пожежу в багатоповерхівці 16:40

У місті Чернігові сталася пожежа в квартирі дев’ятиповерхового житлового будинку.

У Ніжині обговорили оновлення громадського простору 16:25

Відбулося засідання містобудівної ради під головуванням виконувача обов’язків головного архітектора міста Євгена Малюги. На розгляд членів ради було винесено два актуальні питання, що стосуються благоустрою міського простору та його подальшого розвитку.

Спорт рівних можливостей: юні прилучани на Всеукраїнській спартакіаді «Повір у себе» 15:44

Створення рівних умов для самореалізації та усунення обмежень дозволяє кожній дитині повноцінно розкрити свій потенціал і досягти вершин майстерності. Інклюзивне спортивне середовище стає тим простором, де на перший план виходять віра в себе та наполегливість.

Ворог знову атакував Чернігівщину 15:09

російські війська завдали удару безпілотними літальними апаратами по місту Новгород-Сіверський.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини