Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 січня, 18:52:43

Відбулася конференція Чернігівської обласної організації Аграрної партії України: нові виклики та завдання

18.03.2017   11:11Агенцiя

16 березня відбулася Конференція Чернігівської обласної організації Аграрної партії України.

Захід проходив за участі голови обласної парторганізації та керівника депутатської фракції Аграрної партії України обласної ради Сергія Гайдая, заступників обласної парторганізації Арсена Дідура та Анатолія Максака. Також в роботі конференції взяли участь депутати обласної та районних рад від АПУ, делегати районних та міських парторганізацій АПУ в області, апарат обласної організації АПУ, запрошені.

Відповідно до порядку денного під час засідання піднімалися наступні важливі питання: “Про діяльність обласної парторганізації з листопада 2016 року по лютий 2017 року та завдання” на поточний рік”, “Про позицію Аграрної партії України відносно земельної реформи”, “Про деякі актуальні питання виборчого процесу у виборах в ОТГ”, “Про обрання делегатів на XI- ий З’їзд АПУ та інші.

На Чернігівщині у грудні минулого року відбувались перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів в 11 об’єднаних територіальних громадах. Місцеві партійні організації взяли активну участь у зазначених виборах.

Районними парторганізаціями було висунуто 200 кандидатів в депутати місцевих рад, 1 кандидат на посаду селищного голови. З 270 (загальна кількість депутатів) мандати депутата отримали 39 представників Аграрної партії України (14,4%), в тому числі 1 – самовисуванець за підтримки Аграрної партії. Найкращий результат отримала Носівська районна парторганізація 10 депутатських мандатів (20,8 %), найгірший Ніжинська районна партійна організація 2 депутатських мандати, в тому числі 1 самовисуванець (7,7%). Якщо по об’єднаним територіальним громадам, то найбільше депутатських мандатів отримали у Мринській – 8 (36,4 %), Іванівській – 6 (27,3 %). У Михайло-Коцюбинський, що прикро, немає жодного депутата від Аграрної партії.
Крім того у Сновській ОТГ першим заступником обраний Орда Іван Григорович. Сновську району раду очолила Кухаренко Ніна Миколаївна, член Агарної партії. Головою Носівської районної ради обраний Красносільский Анатолій Григорович.

Останні новини Чернігівщини

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області 16:12

З початку вакцинації станом на 28.01.2022 року в області щеплено всього 781 977 осіб.

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство 16:07

В шести областях України, серед яких і Чернігівська, реалізується друга фаза проєкту «Розбудова демократичного, мирного та гендерно-рівноправного суспільства в Україні».

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей 15:45

В області цілодобово триває розгортання сил територіальної оборони. Цей процес останнім часом викликає багато запитань та вимагає не менше роз’яснень.

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини 15:42

За 2021 рік до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області суб’єктами господарювання середнього і малого бізнесу сплачено понад 7 млрд грн податків і зборів, що становить 50,4 відс. загальної суми надходжень.

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень 13:05

П'ятиметровий пам'ятник придбала фірма із Запоріжжя. Його хочуть переплавити на продукцію.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини