Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 23 червня, 22:06:54

Ксенія Лоскот очолила Козелецьку районну організацію ВО "Свобода"

18.03.2017   10:35

17 березня відбулися загальні збори Козелецької районної організації ВО «Свобода». За поданням Голови об’єднання Олега Тягнибока учасники зборів одностайно підтримали кандидатуру Ксенії Лоскот на посаду голови районної організації.

Під час зборів голова Чернігівської обласної організації ВО «Свобода» Руслан Андрійко ознайомив членство із загально-політичною ситуацією в Україні. Зокрема, із об’єднанням націоналістів в один антиолігархічний рух, а також із текстом Національного Маніфесту, підписаного лідерами ВО "Свобода", "Національного корпусу» та "Правого Сектору". Також свободівці спланували виборчу кампанію до Козелецької ОТГ та прозвітували про діяльність районної організації.

«Ксенія Данилівна, матір Героя України Євгена Лоскота, людина відома та знана не лише в Козелецькому районі, але і на всій Чернігівщині, ідейна українська націоналістка та досвідчений організатор.Хочу подякувати за роботу попередньому керівнику Сергію Андреєву, який надалі очолюватиме важливий напрямок в роботі неолігархічної партії на посаді голови економічної ради обласної організації. Розбудова структур партії - основна запорука перемоги на виборах. Бажаю Ксенії Данилівні плідної роботи на відповідальній посаді», - зазначив Руслан Андрійко.


Довідка:
Ксенія Данилівна Лоскот народилася 3 березня 1963 року в селі Мала Павлівка Охтирського району  Сумської області.  У 1982 році закінчила Лебединське педагогічне училище за спеціальністю «вихователь в дошкільних закладах».  З того ж року постійно проживає в селищі Десна Козелецького району Чернігівської області. Працює вихователем в Дошкільному навчальному закладі №3. Мати двох синів-військовослужбовців. Старший син, Євгеній Лоскот, героїчно загинув в російсько-українській війні у вересні 2014 року.


                                                                 

Прес-служба Чернігівської обласної організації ВО «Свобода»

Останні новини Чернігівщини

До 15 років позбавлення волі засуджено мешканця Чернігівського району за вчинення зґвалтування своєї доньки 17:46

За публічного обвинувачення прокурорів Козелецької окружної прокуратури судом визнано винним 44-річного мешканця Чернігівського району у вчиненні зґвалтування своєї 12-річної доньки (ч. 4 ст. 152, ч. 6 ст. 152 КК України).

“В ніч на Івана Купала” — разом з Академічним народним хором 16:45

Як завжди, неймовірно барвисту і виразну купальську програму запропонували глядачам артисти Академічного народного хору Чернігівського обласного філармонійного центру під керуванням заслуженого діяча мистецтв України Володимира Коцура.

Засуджено мешканця м.Чернігова за розбійний напад на військовослужбовця 16:21

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено вину 32-річного місцевого жителя у нападі з метою заволодіння чужим майном, поєднаним з погрозою застосування насильства, небезпечного для життя та здоров’я особи, яка зазнала нападу, вчиненому в умовахвоєнного стану особою, яка раніше вчиняла розбій, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 187 КК України.

Ще три громади області розробляють концепти безбар’єрних маршрутів 15:39

На Чернігівщині триває робота над формуванням комплексної мережі безбар’єрних маршрутів. Крім Олишівської селищної ради, дорожні карти таких проєктів намітили також Гончарівська, Коропська та Парафіївська громади.

Засуджено до 10 років позбавлення волі чоловіка за вбивство односельчанина 14:57

Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 54-річного мешканця одного з сіл Чернігівського району та області за фактом умисного вбивства знайомого своєї дружини (ч.1 ст.115 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини