Влада хоче виселити "Просвіту"?
Недавно "Чернігівобленерго" відключило товариству "Просвіта" імені Т.Шевченка електроенергію.Після шуму громадянського суспільства - включили. Тепер новий напад...
Розповідає голова обласного товариства "Просвіта" імені Т.Шевченка, учасник АТО Олександр Шевченко: " Півгодини тому товариство "Просвіта" отримало листа від обласного управління коммайна про вимогу звільнити приміщення. Мотивують це закінченням дії угоди оренди. Отаке.
Так, 31.12.2016 року закінчилася оренда, але ми ще 19 грудня 2016 року написали відповідний лист щодо її продовження. Відповідь прийшла через 18 днів після завершення дії угоди, 18 січня 2017 року. Суть відповіді «Ми вас почули. Оплатіть оренду й будемо розглядати питання». Оплатили, надіслали звернення повторно. Відповіді до сьогодні немає…
Вели переговори з цього питання. Нам говорили – «ми винесемо це питання на сесію Облради в лютому». Не винесли. «Ми винесемо його в березні». Не встигли. Чи й не планували.
Лист про виселення підписаний С. Свиридовим, заступником начальника управління коммайна. Додзвонилися до начальника – Андрія Буніна. Запитали про лист й чим мотивують, бо ми писали звернення щодо продовження угоди оренди. У відповідь почули «Це приміщення має більшу комерційну вартість ніж платите ви».
Відтак пропоную пану Буніну продати приміщення театру - воно значно більш привабливе комерційно. А в придачу - ще й філармонію! Ото зароблять генделі при владі!
"Просвіту" намагалися виселити за режиму Януковича - цим займався тодішній перший заступник голови обласної адміністрації, регіонал. Кажете - часи змінилися? Тоді нам допоміг врятувати приміщення Іван Степанович Плющ, Царство йому Небесне! А тепер будемо звертатись за допомогою до членів "Просвіти", які воювали на східному фронті!
А ще я пригадую мудрі слова нашого старчика Григорія Сковороди - не пускайте торговців у владу, бо вони можуть зробити добрий гендель, але держави не збудують
Василь Чепурний, почесний голова обласного товариства "Просвіта" імені Т.Шевченка
Останні новини Чернігівщини
Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30
На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.
В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43
Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.
Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12
2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.
Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10
Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:18
Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.