Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 18 жовтня, 01:49:26

Нардепи Давиденко та Дмитренко мають конфлікт інтересів в Аграрному комітеті - розслідування

17.03.2017   08:28Агенцiя

Валерій Давиденко (БПП) та Олег Дмитренко (БПП): Рух ЧЕСНО дослідив, чи мають чернігівські нардепи конфлікт інтересів в Аграрному комітеті?


12 фірм матері нардепа Давиденка

На матір чернігівського мажоритарника Валерія Давиденка, БПП, вказані корпоративні права: 12 юросіб,  9 з яких аграрні, 2 іноземні підприємства є в декларації — Аgroregion B.V з Нідерландів і AGROREGION S.A.R.L з Люксембургу та 2 публічні акціонерні товариства — ПАТ «Блок Агросвіт» і ПАТ «Рудьківське».

Більшість підприємств — 8 — займаються «вирощуванням зернових культур…». ПАТ-и займаються вирощуванням зернових культур, розведенням великої рогатої худоби і свинарством, овочів і баштанних культур, коренеплодів і бульбоплодів тощо.

Щодо посадових осіб ПАТ, то Олександр Ругаль значиться помічником Валерія Давиденка; а Ольга Чередник у 2015 стала депутатом Чернігівської облради від «Нашого краю». Головою ревізійної комісії значиться Віталій Васильчук, помічник Давиденка.

На момент обрання нардепом Давиденко працював на посаді радника дирекції з розвитку перспективних програм ЗАТ «Інститут інноваційного провайдингу Української академії аграрних наук».  ЗАТ займається дослідженнями й експериментальними розробками у сфері інших природничих і технічних наук.

Валерій Давиденко був призначений заступником міністра АПК в уряді Миколи Азарова.


Олег Дмитренко (БПП)

Олег Дмитренко, обраний на Чернігівщині, з БПП вказав у своїй е-декларації лише ТОВ «Батьківщина», яка займається вирощуванням зернових.


Громадський Рух ЧЕСНО проаналізував декларації 29 нардепів Аграрного комітету на конфлікт інтересів. Більшість нардепів (21) вказали у декларації принаймні одну юрособу, пов'язану з аграрним бізнесом. Українських аграрних фірм немає лише у деклараціях Добкіна, Івченка і Кучера.

Останні новини Чернігівщини

П’ять цікавих фактів про борщ, яких ви не знали

П’ять цікавих фактів про борщ, яких ви не знали 10:59

Приготування борщу увійде до Національного переліку елементів нематеріальної культурної спадщини, повідомило Міністерство культури та інформаційної політики України.

9 найкорисніших рослинних олій для організму людини

9 найкорисніших рослинних олій для організму людини 10:53

Якщо з настанням осені до вас часто чіпляються застуди, погіршилося травлення, або шкіра страждає від сухості, вам всього лише необхідно запастися потрібними рослинними оліями, вживати їх в їжу щодня і дуже скоро ви будете виглядати і відчувати себе чудово!

Смачні рецепти вихідного дня: готуємо турецький бурек

Смачні рецепти вихідного дня: готуємо турецький бурек 10:31

Бурек — це ситний пиріг родом з Туреччини. Існує безліч способів його приготування, деякі навіть передаються з покоління в покоління.

Вікторія Апанасенко з Чернігова стала I Міс Україна Всесвіт-2021

Вікторія Апанасенко з Чернігова стала I Міс Україна Всесвіт-2021 10:26

У п'ятизірковому київському готелі Fairmont Grand Hotel Kyiv відбувся фінал конкурсу краси Міс Україна Всесвіт-2021.

Гороскоп на тиждень з 18 до 24 жовтня 2021 року

Гороскоп на тиждень з 18 до 24 жовтня 2021 року 10:13

Головна подія тижня – це повний місяць 20 жовтня. Він буде досить різким. Цей повний місяць актуалізує теми взаємин між людьми, конфліктів, відстоювання своїх прав і ролі в парі.