Місцевому жителю повідомлено про підозру у вчиненні злочинів проти основ національної безпеки України
Прокуратурою області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні стосовно жителя м. Чернігова, який розповсюджував матеріали із публічними закликами до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або до захоплення державної влади (ч. ч. 2, 3 ст. 109 КК України) та зміни меж території або державного кордону України ч. ч. 1, 2 ст. 110 КК України).
Досудовим розслідуванням встановлено, що підозрюваний неодноразово у минулому та поточному роках у загальнодоступній та соціально-орієнтованій Інтернет-мережі «ВКонтакте» умисно, за винагороду, розповсюджував матеріали із закликами до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу та до вчинення дій з метою зміни меж території або державного кордону України.
Наразі зловмиснику повідомлено про підозру у вчиненні інкримінованих злочинів.
Тривають необхідні слідчі та процесуальні дії.
Прес-служба прокуратури Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Анатолій Миколайович Степаненко із Срібнянської громади — Герой України. Посмертно. 16:44
Найвище звання та орден «Золота Зірка» присвоїв своїм Указом Президент Володимир Зеленський. Документ підписаний 24 лютого 2026 року, в четверту річницю повномасштабної війни.
П’ятнадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо власної малолітньої доньки 16:13
Ніжинський міський суд Чернігівської області виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо його доньки. Чоловік проведе за гратами 15 років.
На Чернігівщині росіяни продовжують атаки мирного населення: поліцейські задокументували воєнний злочин 15:22
Вчора ввечері росіяни поцілили дроном по території домогосподарства в одному з сіл Новгород-Сіверського району – поранення зазнав неповнолітній хлопчик, який в цей час був на подвір’ї. Дитину госпіталізували до лікарні.
На знак вдячності та визнання мужності і стійкості Президент нагородив тих, хто боронить державу на передовій і в тилу 14:41
До четвертих роковин повномасштабного вторгнення Володимир Зеленський відзначив державними нагородами воїнів і цивільних.
У Чернігівському районі поліція притягнула до адміністративної відповідальності водія, який у нетверезому стані скоїв ДТП 13:36
Поліцейські під час встановлення обставин дорожньо-транспортної пригоди з’ясували, що причетний до неї водій перебував у стані алкогольного сп’яніння.