Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 24 вересня, 19:03:53

Погоджувальна рада затвердила порядок денний 17-ї сесії міської ради 7 скликання

15.03.2017   09:54

14 березня, погоджувальна рада затвердила перелік питань порядку денного, що вносяться на розгляд сімнадцятої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання. Засідання сесії відбудеться 24 березня 2017 року о 10-й годині в залі засідань Чернігівської міської ради.

На розгляд депутатів пропонується 14 питань, підготовлених структурними підрозділами міської ради. Про це повідомив Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко на початку засідання.

При розгляді порядку денного депутати акцентували увагу на питанні «Про внесення змін і доповнень до Програми сприяння створенню ОСББ та підтримки будинків ОСББ та ЖБК на 2016-2018 роки», яке внесене відповідно до Положення про місцеві ініціативи в місті Чернігові. Це перший досвід використання права громадськості вносити на розгляд міської ради свої ініціативи.

Рішенням передбачається внести зміни до Програми сприяння створенню ОСББ та підтримки будинків ОСББ та ЖБК на 2016-2018 роки з метою приєднання до реалізації Програми будинків ЖБК, що не мають статусу юридичної особи та які обслуговуються і перебувають на балансі Об’єднання житлово-будівельних кооперативів м. Чернігова (ОЖБК). Ця поправка пропонується для отримання фінансування з міського бюджету для проведення капітального ремонту кооперативних будинків. Чи підтримають її депутати - вирішиться на сесії.

Владислав Атрошенко також закликав бійців АТО більш уважно опрацювати земельні питання на засіданнях постійних комісій до розгляду цих питань міською радою.

З текстом розпорядження Чернігівського міського голови "Про скликання засідання 17-ї сесії міської ради 7 скликання" та її порядком денним можна ознайомитися на офіційному веб-порталі міської ради в розділі "Нормативні документи". Найближчими днями до цієї публікації буде доданий графік засідань постійних депутатських комісій міської ради.

 
Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Поліція застерігає громадян від шахрайської схеми «Друг просить у борг» 11:43

Якщо вам надходить повідомлення, або дзвінок від знайомого чи друга «Привіт! Позич, будь ласка, гроші» - перш ніж допомогти, переконайтеся, що це не шахрай, який видає себе за вашого товариша.

Обстановка на прикордонні за добу станом на 06.00 24 вересня 2023 10:40

Протягом доби росіяни зі своєї території 13 разів обстрілювали прикордоння Чернігівської області.

24 вересня - цей день в Україні та в світі

24 вересня - цей день в Україні та в світі 09:18

ДЕНЬ 578 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 578 RUSSIAN AGRESSION

Відзнаки «За оборону Чернігова»: 21 вересня громада дякувала військовим та цивільним, які боронили місто у 2022-му 15:47

21 вересня з нагоди Дня міста у Чернігівській міській раді відбулося вручення відзнак «За оборону Чернігова».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини