Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 26 жовтня, 16:57:27

Погоджувальна рада затвердила порядок денний 17-ї сесії міської ради 7 скликання

15.03.2017   09:54

14 березня, погоджувальна рада затвердила перелік питань порядку денного, що вносяться на розгляд сімнадцятої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання. Засідання сесії відбудеться 24 березня 2017 року о 10-й годині в залі засідань Чернігівської міської ради.

На розгляд депутатів пропонується 14 питань, підготовлених структурними підрозділами міської ради. Про це повідомив Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко на початку засідання.

При розгляді порядку денного депутати акцентували увагу на питанні «Про внесення змін і доповнень до Програми сприяння створенню ОСББ та підтримки будинків ОСББ та ЖБК на 2016-2018 роки», яке внесене відповідно до Положення про місцеві ініціативи в місті Чернігові. Це перший досвід використання права громадськості вносити на розгляд міської ради свої ініціативи.

Рішенням передбачається внести зміни до Програми сприяння створенню ОСББ та підтримки будинків ОСББ та ЖБК на 2016-2018 роки з метою приєднання до реалізації Програми будинків ЖБК, що не мають статусу юридичної особи та які обслуговуються і перебувають на балансі Об’єднання житлово-будівельних кооперативів м. Чернігова (ОЖБК). Ця поправка пропонується для отримання фінансування з міського бюджету для проведення капітального ремонту кооперативних будинків. Чи підтримають її депутати - вирішиться на сесії.

Владислав Атрошенко також закликав бійців АТО більш уважно опрацювати земельні питання на засіданнях постійних комісій до розгляду цих питань міською радою.

З текстом розпорядження Чернігівського міського голови "Про скликання засідання 17-ї сесії міської ради 7 скликання" та її порядком денним можна ознайомитися на офіційному веб-порталі міської ради в розділі "Нормативні документи". Найближчими днями до цієї публікації буде доданий графік засідань постійних депутатських комісій міської ради.

 
Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 13:17

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою. На всій ділянці державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску здійснюється посилений прикордонний контроль.

З 1 листопада 2021 року на Чернігівщині діє заборона на лов водних біоресурсів на зимувальних ямах 10:16

З метою створення сприятливих умов для зимівлі водних біоресурсів, їх охорони, відтворення та раціонального використання, відповідно до наказу Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Чернігівській області від 18.10.2021 № 134-од, з 1 листопада 2021 року до початку весняно - літньої заборони, забороняється будь-який вилов водних біоресурсів на зимувальних ямах в осінньо-зимовий період 2021 – 2022 років.

Чернігівські сапери ДСНС знищили ручну гранату Міллса

Чернігівські сапери ДСНС знищили ручну гранату Міллса 10:08

25 жовтня о 10:57 до Служби порятунку "101" у Ніжинському районі надійшло повідомлення про те, що на території автокооперативу "Авіатор" по вул. Брюховця, 22 в м. Ніжині виявлено металевий предмет, схожий на вибухонебезпечний. На нього натрапили місцеві мешканці під час проведення земляних робіт біля власних гаражів.

 Прокуратура відреагувала на самовільне зайняття земельних ділянок прибережної захисної смуги

Прокуратура відреагувала на самовільне зайняття земельних ділянок прибережної захисної смуги 10:04

Чернігівською окружною прокуратурою в інтересах держави в особі Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району внесено позовну заяву до Чернігівського районного суду до приватних осіб про знесення самочинного будівництва та звільнення самовільно зайнятих земельних ділянок.

 На автодорозі Р-56 Чернігів - Славутич буде капітально відремонтовано три мости

На автодорозі Р-56 Чернігів - Славутич буде капітально відремонтовано три мости 09:57

Продовжуються підготовчі роботи до капітального ремонту штучних споруд на автодорозі Р-56 Чернігів - Пакуль - Славутич - КПП "Чорнобиль". Оновити планується три мости: два на ділянці за с. Михайло-Коцюбинське та один поблизу с. Пакуль. На всіх трьох мостах завершені роботи по спорудженню тимчасових об'їзних доріг. Стару переправу поблизу села Пакуль вже почали демонтувати.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини