У Міжнародний день сім’ї Станіслав Прокопенко привітав багатодітні та прийомні сім’ї Чернігівського району
15 травня світ відзначає Міжнародний день сім’ї, встановлений Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році. Встановлення цього дня покликане звернути увагу громадськості різних країн на численні проблеми сім’ї.

У цей день перший заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Станіслав Прокопенко зустрівся у селищі Михайло-Коцюбинське з багатодітними та прийомними сім’ями Чернігівського району.
Він відвідав Михайло-Коцюбинську гімназію, переглянув присвячену Дню матері, який відмічався нещодавно, районну дитячу виставку, на якій представлені творчі роботи з живопису, графіки, декоративні композиції школярів.
У своєму виступі перший заступник голови облдержадміністрації, голова фракції Партії регіонів Чернігівської обласної ради Станіслав Прокопенко підкреслив, що забезпечення сприятливих умов для всебічного розвитку сім’ї, реалізації сім’єю своїх функцій, поліпшення її життєвого, культурного, духовного рівня – нагальні задачі сьогодення.
Він зазначив, що в Чернігівській області нині проживає 461 тисяча сімей, з яких близько п’яти тисяч – багатодітні. 377 багатодітних родин виховують 5 і більше дітей. Станіслав Прокопенко наголосив, що поліпшення соціально-побутових умов цих сімей є складовою частиною обласної Програми “Реалізації Стратегії демографічного розвитку Чернігівської області на період до 2015 року”.
Говорячи про особливу увагу Президента України Віктора Федоровича Януковича до розвитку альтернативних форм сімейного виховання, таких, як прийомні сім’ї, дитячі будинки, перший заступник голови облдержадміністрації підкреслив, що лише на Чернігівщині 336 дітей-сиріт виховуються в 177 прийомних сім’ях та 11 будинках сімейного типу.
Останні новини Чернігівщини
Забезпечення мобільним зв’язком та інтернетом: на Чернігівщині працювала команда Мінцифри та Мінрегіону 12:44
Стан покриття мобільним зв’язком, оптичним інтернетом в Чернігівській області, особливо в період тривалих відключень електроенергії, обговорювали 15 жовтня на зустрічі в ОВА.
СБУ викрила ще 4 організаторів «ухилянтських схем» на півночі України 12:02
Служба безпеки України заблокувала нові схеми ухилення від мобілізації та затримала 4-х організаторів оборудок.
Чернігівщина прийняла учасників навчального туру від EdUP 11:07
Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту днями став майданчиком для ще одного етапу освітньої Каруселі від проєкту EdUP.
Вберегли людей від смертельної небезпеки: вибухотехніки поліції Чернігівщини знешкодили бойові частини ворожих ударних безпілотників 10:45
Співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини вкотре успішно відпрацювали виклики за фактами виявлення нерозірваних бойових частин ворожих ударних безпілотників, збитих Силами оборони України у Чернігівській області.
«єВідновлення» на Чернігівщині: комісії громад дистанційно обстежили близько 70 зруйнованих осель на територіях активних бойових дії 10:23
Днями на брифінгу у медіацентрі ОВА йшла мова про поточні результати програми «єВідновлення» на Чернігівщині.