Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 березня, 16:47:03

Артур Зінов’єв привітав багатодітних матерів

16.05.2012   10:42Агенцiя

Голова відділу зв’язків з громадськістю Чернігівського міського благодійного фонду “Милосердя і Доброта” Артур Зінов’єв вважає, що найголовніша людина в житті кожного – це мама.

– Для наших матерів ми зажди залишаємося дітьми, навіть коли стаємо дорослими. Мамина любов оберігає нас все життя, додає нам сил, – говорить Артур Зінов’єв.

Тому до Дня Матері до організації “Милосердя і Доброта” запросили багатодітних матерів та матерів-героїнь.

Артур Зінов’єв привітав жінок зі святом, подякував їм за мужність, витримку, безсонні ночі. Побажав їм міцного здоров’я, щастя, благополуччя і безмежної любові своїх синів та дочок.

– Кожну з вас можна назвати героїнею, незважаючи на те, маєте ви такий статус чи ні. Адже далеко не кожна жінка відважиться народити навіть більше трьох дітей, – сказав Артур Зінов’єв.

Багатодітних матерів пригощали чаєм та солодощами, подарували їм квіти. Не часто жінки збираються у такому колі, тому кожна з них мала нагоду поділитися повсякденними турботами, розповісти про наболіле і похвалитися своїми дітьми.

– Багатодітним матерям необхідно більше приділяти уваги з боку держави і місцевої влади. Тоді не треба буде бідкатися, що жінки стали менше народжувати. Турботу про багатодітних матерів я вважаю своїм обов’язком, – сказав Артур Зінов’єв.

Останні новини Чернігівщини

Автопарк Чернігівщини поповнився на 6 шкільних автобусів 12:59

Волонтери Львівщини доставили з Польщі для Чернігівщини 6 автобусів.

Замість «грошової допомоги» громадянка втратила понад 32 тисячі гривень: поліція застерігає громадян від шахрайської схеми в Інтернеті 12:28

Поліцейські закликають громадян не переходити за сумнівними посиланнями в Інтернеті та не вводити секретні паролі своїх банківських карток на незнайомих та підозрілих веб-сайтах.

Чотири громади області приєдналися до швейцарсько-українського проєкту DECIDE 11:07

Чернігівська область стала п'ятим регіоном-партнером швейцарсько-українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти».