Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 20 квітня, 07:16:03

"Круглий стіл" у новоствореній ОТГ

04.03.2017   09:13

2 березня на прохання новобасанського сільського голови Володимира Левченка депутат Чернігівської обласної ради, голова постійної комісії з питань розвитку і реформування місцевого самоврядування, децентралізації та європейської інтеграції Ірина Грозенко провела «круглий стіл» з працівниками сільських рад, які ввійшли до Новобасанської ОТГ.

У ході зустрічі присутніх цікавив порядок реорганізації сільських рад, передачі майна з комунальної власності районної ради до комунальної власності ОТГ, звільнення та переведення працівників, порядок проведення виборів та обрання старост тощо.

Крім того, кожна громада отримала Збірник зразків документів та методичних матеріалів для сільських, селищних, міських рад, у яких відбулися перші вибори до новоутворених рад (ОТГ).

У роботі «круглого столу» також узяв участь депутат Чернігівської обласної ради Олександр Фенюк. Цього дня у нього був день народження, тому, крім робочих моментів, всі присутні привітали зі святом Олександра Миколайовича.


Євген Коваленко, експерт із підготовкипроектів місцевого та регіонального розвитку ЧРВ ВАССР

Останні новини Чернігівщини

«Трагедія в Драмі» — прем’єра документального проєкту-розслідування Суспільного 10:50

19 квітня о 19:00 на ютуб-каналі Суспільне Чернігів відбудеться прем'єра документального проєкту «Трагедія в Драмі».

Ярмаркували у Чернігові: яких працівників шукають місцеві підприємства? 10:39

Яку роботу та умови праці пропонують, говорили на ярмарку вакансій етичного бізнесу в Чернігові. Захід відбувся з ініціативи Міжнародної Організації з Міграції (МОМ) за фінансування народу Японії та за сприяння Чернігівської обласної служби зайнятості.

Спільний проєкт міста Чернігова, уряду Німеччини та UNDP в Україні 10:30

Наприкінці 2022 року в Україні було розпочато проєкт «Підтримка швидкого економічного відновлення українських муніципалітетів», який фінансується урядом Німеччини. Реалізує проєкт німецька компанія GIZ та Програма розвитку ООН (UNDP) в Україні.

Чи високі ризики відбудови/відновлення об’єктів соціальної інфраструктури, пошкодженої внаслідок російської агресії в Чернігові? 10:13

Наявність ризиків під час моніторингу визначали аналітики громадської організації «Агенція міських ініціатив».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:44

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій постраждала 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини