Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 жовтня, 03:43:32

Валерій Куліч представив нову очільницю Борзнянської РДА – першу, призначену за конкурсом

01.03.2017   13:31

28 лютого, голова Чернігівської обласної державної адміністрації Валерій Куліч урочисто представив нового керівника виконавчої влади Борзнянського району – голову місцевої райдержадміністрації Віру Проскуру, призначену на посаду напередодні, 27 лютого.

У ході представлення Валерій Куліч зачитав відповідне розпорядження Президента України, вручив посвідчення і побажав Вірі Проскурі натхнення й успіхів у роботі.

Окрім того, голова обласної державної адміністрації у своєму виступі наголосив на здобуткиах району та проблемних питаннях соціально-економічного розвитку, розв’язання яких визначив пріоритетними. Також Валерій Куліч акцентував увагу на ключових аспектах упровадження реформ, зокрема, об’єднанні територіальних громад, створенні госпітальних округів та визначенні опорних навчальних закладів.

Голова Борзнянської РДА Віра Проскура у відповідь подякувала за кредит довіри та запевнила, що спрямує всі зусилля на розвиток ввірених у її керівництво територій і громад. «Держава починається з кожного з нас, а тому, як ми будемо працювати – таку державу і будемо мати», – сказала новопризначена керівниця.

В урочистих зборах узяв участь увесь актив району: обласні та районні депутати, міський та сільські голови, керівники установ і організацій, сільськогосподарських підприємств, навчальних закладів району й представники громадськості.

Борзнянська районна державна адміністрація більше року працювала без керівника. Увесь цей час обов’язки голови РДА виконував перший заступник голови Віктор Бондаренко. Призначення Віри Проскури стало першим в області призначенням переможця відкритого конкурсу на зайняття вакантної посади голови райдержадміністрації.


Довідково:


Проскура Віра Андріївна народилася 5 серпня 1963 року в місті Борзна.
У 1986 році закінчила Харківський інститут механізації та електрифікації сільського господарства.
Із серпня 1986 по квітень 1996 року працювала старшим інженером-кошторисником ВКБ м. Борзна.
Із квітня 1996 року вступила на державну службу в Борзнянську районну державну адміністрацію, де працювала на посадах спеціаліста І категорії служби у справах неповнолітніх, спеціаліста І категорії юридичного відділу, завідуючої відділом з охорони праці райдержадміністрації, головного спеціаліста управління праці та соціального захисту населення, завідуючої відділом праці управління праці та соціального захисту населення, головного спеціаліста відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації.
У вересні 2005 року призначена на посаду начальника загального відділу апарату райдержадміністрації.
Із серпня 2010 по лютий 2014 року обіймала посаду заступника голови райдержадміністрації.
До призначення на посаду голови районної державної адміністрації працювала начальником відділу містобудування, архітектури, будівництва й житлово-комунального господарства райдержадміністрації.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 6 679 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 6 679 осіб 20:31

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 26 жовтня в області щеплено першою та другою дозою 422 373 людини.

Скільки шкіл Чернігова зможуть працювати при вимозі 100% вакцинації працівників?

Скільки шкіл Чернігова зможуть працювати при вимозі 100% вакцинації працівників? 20:27

На сьогодні тільки одна чернігівська школа - №4 - вже має 100% вакцинованих працівників. І ще 11 шкіл міста досягли показника вакцинації співробітників понад 90%. Це школи 5, 7, 9, 13, 14,17, 18, 20, 30, 35, 36. Загальний же середній показник вакцинації освітян Чернігова – 87% по школах і 88% по садочках.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 325 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 325 нових випадків COVID-19 20:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 26 жовтня в області зафіксовано 325 нових випадкiв COVID-19.

 Михайло Федоров проінспектував підключення сіл Чернігівщини до інтернету в межах проєкту «Інтернет-субвенція»

Михайло Федоров проінспектував підключення сіл Чернігівщини до інтернету в межах проєкту «Інтернет-субвенція» 20:16

Віцепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров сьогодні відвідав з робочим візитом Чернігівську область, щоб проінспектувати підключення сіл до інтернету в межах проєкту «Інтернет-субвенція».

Державні гроші мають витрачатися раціонально: В’ячеслав Чаус на об’єктах «Великого будівництва» Ніжинщини 20:05

Голова Чернігівської облдержадміністрації В’ячеслав Чаус продовжує оглядати хід реалізації президентської програми «Велике будівництво». Відвідує як уже завершені об’єкти, так і ті, що мають статус кандидатів на фінансування. Сьогодні з таким візитом побував у Ніжинському районі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини