Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 2 квітня, 05:26:28

Ігор Рибаков: “Молоді люди повинні відчувати впевненість у завтрашньому дні”

14.05.2012   16:31Агенцiя

12 травня пройшли випускні вечори. Сотні молодих дівчат та юнаків отримали путівку у доросле життя. Народний депутат України, лідер фракції “Реформи заради майбутнього” Ігор Рибаков надіслав свої вітання випускникам шкіл.

“Сьогодні ви вступаєте на дорогу самостійного життя, – сказано у привітанні. – Ви обираєте шлях, по якому підете далі. Я бажаю вам знайти справу свого життя, улюблену роботу. Вчіться, підкорюйте нові і нові вершини! Нехай корабель вашого життя пливе щасливими морями та океанами!”.

Від народного депутата України Ігоря Рибакова всі медалісти північних районів області, якими опікується лідер фракції “Реформи заради майбутнього”, отримали подарунки. В руках сьогоднішньої молоді знаходиться майбутнє і країни в цілому і кожного населеного пункту зокрема.

На думку Ігоря Рибакова, від того, як проводиться молодіжна політика на державному рівні і наскільки досконале законодавство з молодіжних проблем залежить економічний і культурний розвиток регіонів.

Ігор Рибаков наголошує, що для молодого покоління необхідно створити належні умови для навчання та роботи. Молодь повинна відчувати впевненість у завтрашньому дні, державну підтримку в отриманні доступного житла, турботу про молоді родини тощо. Над цими питаннями фракція “Реформи заради майбутнього” на законодавчому рівні працює у Верховній раді.

“У нас є пропозиції, які допоможуть покращити стан молоді і вирішити цілу низку молодіжних питань, – сказав Ігор Рибаков. – І ця робота проводиться постійно”.

Валентина Михайлова

Останні новини Чернігівщини

«Творча майстерня» для дітей: поліцейські Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи 12:19

Психологи Головного управління Національної поліції Чернігівської області продовжують роботу в напрямку арт-терапії «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які на собі відчули всі страхи бойових дій у Чернігові та потребують психологічної підтримки.

Як пройти реабілітацію після ампутації та встановити протез за державної підтримки 12:07

Війна кардинально змінила життя мільйонів українців — як цивільних, так і військових.

Дитячим будинкам сімейного типу Чернігівщини надали допомогу від першої леді України Олени Зеленської 12:05

У Чернігівській області вже вдруге дитячі будинки сімейного типу отримали благодійну допомогу від першої леді Олени Зеленської.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини