Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 липня, 09:40:00

Цього року "депутатський фонд" пропонується зменшити удвічі

18.02.2017   14:27

Відповідно до звернень депутатів міської ради виконавчий комітет погодив проект Програми здійснення заходів, що не могли бути передбачені під час складання міського бюджету, та забезпечення діяльності депутатів Чернігівської міської ради на 2017 рік.

На виконання Програми у міському бюджеті передбачені кошти загальним обсягом 4,200 млн грн із розрахунку 100 тис. грн на кожного депутата міської ради. Втім, на відміну від попередніх років, цього року здійснення видатків депутатами обумовлено виконкомом тільки у частині капітального та поточного ремонту доріг та проїздів у житловій забудові Чернігова, включаючи приватний сектор, а також проїздів на території бюджетних установ.

У разі потреби виготовлення проектно-кошторисної документації, проведення технічного нагляду та експертизи, ці кошти можуть іти також і на ці витрати.

Виконання Програми має забезпечити здійснення депутатами міської ради своїх виборчих програм в інтересах своїх виборців та територіальної громади міста в цілому.

Депутати міської ради зможуть також об’єднувати кошти для виконання спільних проектів.

При затвердженні Звітів про виконання міського бюджету за звітні періоди поточного року надаватиметься інформація про стан виконання Програми.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Велике будівництво: На Чернігівщині ремонтують ділянку траси Н-07 біля села Петрівка

Велике будівництво: На Чернігівщині ремонтують ділянку траси Н-07 біля села Петрівка 09:36

У 2021 році у Чернігівській області проводяться масштабні роботи з капітального ремонту траси Н-07 Київ - Суми - Юнаківка.

Олена Костевич та Олег Омельчук вибороли олімпійську бронзу в міксті

Олена Костевич та Олег Омельчук вибороли олімпійську бронзу в міксті 09:23

Вдалим для українців став початок четвертого змагального дня Ігор ХХХІІ Олімпіади, що тривають в столиці Японії. Скарбничка нашої збірної поповнилася третьою олімпійською нагородою.

На автомобільних дорогах М-01, М-02 та Н-27 найчастіше трапляються ДТП, - дослідження поліції Чернігівської області

На автомобільних дорогах М-01, М-02 та Н-27 найчастіше трапляються ДТП, - дослідження поліції Чернігівської області 09:18

У результаті аналізу дорожньої обстановки за 2020 рік та перше півріччя 2021 року поліцейські визначили три місця концентрації ДТП: автомобільні дороги М01 "Київ — Чернігів — Нові Яриловичі", М02 "Кіпті — Глухів — Бачівськ" та Н27 "Чернігів — Мена — Сосниця — Грем’яч".

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:07

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години з 26 липня по 08 годину 27 липня 2021 року

27 липня - які свята сьогодні?

27 липня - які свята сьогодні? 09:03

27 липня 2021 року відзначають День святих Акили та Онисима-чудотворця. Саме з цього періоду починають поступово жовкнути листя та трава.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини