Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 29 липня, 23:46:07

Порядок денний чергової сесії Чернігівської міськради пройшов Погоджувальну раду

18.02.2017   11:40

На засіданні члени Погоджувальної ради затвердили ті питання порядку денного, які пропонує міськвиконком для розгляду на сесії міської ради 28 лютого.

Темою, яка викликала додаткове обговорення, стало внесення в порядок денний сесії питання щодо можливості надання фізичним особам-підприємцям ІІ групи (це ті, хто має річний дохід від 300 тис.  до 1,5 млн грн і не більше 10 працівників) додаткових пільг у розмірі для них Єдиного податку.

Міський голова наголосив на тому, що голос підприємців, їх аргументи почуті. Влада готова до розумних кроків назустріч тим із них, хто діє у правовому полі і платить податки. Разом з тим, рішення потрібно приймати все-таки не емоційно, а розумно і виважено.

Владислав Атрошенко:
- Щоби це було абсолютно чесно і неупереджено, я наполягав би на необхідності зробити дві речі. Перша – це співставний аналіз результатів такого кроку в тих містах, де влада пішла на зниження цього податку. Це Суми та Івано-Франківськ. Якщо ми беремо місто Суми, то проаналізувати в порівнянні з Черніговом: скільки там зайнятих у промисловому виробництві, які надходження мають наші бюджети, яка середня заробітна плата, яка співставність зібраних сум ПДФО та Єдиного податку. А також, якщо ми знизимо, наприклад, у Чернігові Єдиний податок з 20% до 10% - то скільки це забере у відсотковому відношенні загальних надходжень бюджету, – і знов порівняти з тими самими Сумами.

Друга річ, на якій я наполягаю – щоби депутати, коли голосують за зниження будь-якого податку, одночасно публічно заявляли, що це буде загальне недонадходження в бюджет 5, чи 10 мільйонів, і визначали, хто з розпорядників недоотримає ці кошти. Чи освіта, чи медицина, чи пільгові перевезення, чи ми не купимо тролейбус, чи не відремонтуємо зайвий метр між дворового проїзду. І треба одночасно про це також сказати.

Тобто перше - будь-які порівняння робити виважено й неупереджено, і друге – розуміти, яким буде фінал цього кроку. Я думаю, що це дві логічні складові прийняття будь-якого рішення.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Поліція Чернігова затримала чоловіка за намагання зґвалтувати малолітню дівчинку

Поліція Чернігова затримала чоловіка за намагання зґвалтувати малолітню дівчинку 18:30

Співробітники Чернігівського районного управління поліції затримали 54- річного чоловіка, який заманив до себе додому 13-річну дівчинку, погрожував їй, бив та намагався зґвалтувати. Поліцейські помістили чоловіка до ізолятора тимчасового тримання.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 3 901 особу

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 3 901 особу 18:19

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 29 липня в області щеплено першою та другою дозою 143 255 людей.

На Чернігівщині у липні дорожніми роботами охоплено 10 ділянок траси Н-07 Київ - Суми - Юнаківка

На Чернігівщині у липні дорожніми роботами охоплено 10 ділянок траси Н-07 Київ - Суми - Юнаківка 16:20

Це відрізок дороги Н-07 Київ - Суми - Юнаківка поблизу села Манжосвіка, що під Прилуками.

На вулиці Хлібопекарській вкладають асфальтобетонне покриття

На вулиці Хлібопекарській вкладають асфальтобетонне покриття 13:54

У Чернігові на вулиці Хлібопекарській 28 липня працівники підрядної організації "ШБУ-14" завершували поточний середній ремонт дороги - вкладали верхній шар асфальтобетонного покриття.

Підсумки роботи транспорту Чернігівської області в січні–червні 2021 року

Підсумки роботи транспорту Чернігівської області в січні–червні 2021 року 13:31

У січні–червні 2021р. вантажообіг підприємств транспорту становив 521 млн.ткм, що на 8% більше від обсягу січня–червня 2020р.