Кабмін дозволив забудовникам вирубувати парки
Кабінет міністрів спростив офіційну процедуру вирубки зелених насаджень.

Тепер забудовникам не потрібно отримувати ордер на вирубку в місцевих органах влади, досить просто повідомити про початок робіт архітектурно-будівельну інспекцію.
Досі прибирати дерева забудовник міг тільки після рішення місцевої влади про землевідведення, і отримавши ордер виконкому на вирубку.
"Орган місцевого самоврядування, коли виділяв земельну ділянку, він вже розумів, що з зеленими насадженнями буде відбуватися якась зміна. Зараз забудовнику - щоб вирубати дерева, - досить повідомити про початок будівництва архітектурно-будівельну інспекцію", - розповів директор департаменту Мінрегіонбуду Олександр Ігнатенко.
Голова громадської організації "Збережемо старий Київ" Ігор Луценко впевнений, що в столиці кількість зелених насаджень тепер неабияк поменшає.
У свою чергу, в Мінрегіонбуді стверджують, що забудовники, як і раніше, зобов'язані сплачувати до бюджету компенсацію за зрізані дерева.
Проте, на яку суму вони поповнили казну торік - так і не змогли пригадати.
Останні новини Чернігівщини
«Творча майстерня» для дітей: поліцейські Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи 12:19
Психологи Головного управління Національної поліції Чернігівської області продовжують роботу в напрямку арт-терапії «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які на собі відчули всі страхи бойових дій у Чернігові та потребують психологічної підтримки.
Як пройти реабілітацію після ампутації та встановити протез за державної підтримки 12:07
Війна кардинально змінила життя мільйонів українців — як цивільних, так і військових.
Дитячим будинкам сімейного типу Чернігівщини надали допомогу від першої леді України Олени Зеленської 12:05
У Чернігівській області вже вдруге дитячі будинки сімейного типу отримали благодійну допомогу від першої леді Олени Зеленської.
Бійцям 119-ої бригади Сил ТрО у міській раді вручили відзнаки 12:02
Захисникам вручили відзнаки.