Нагальні питання медичної галузі Ніжина
Відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань соціального захисту населення, освіти, охорони здоров’я, культури, сім’ї та молоді, фізичної культури і спорту.
У ході засідання членами комісії було розглянуто звернення народного депутата Олександра Кодоли щодо питання перенесення поліклінічного відділення Ніжинської центральної міської лікарні ім. М.Галицького до приміщення одного з корпусів Ніжинського міського пологового будинку. Заступник міського голови Сергій Дзюба і головний лікар Олександр Костирко дали пояснення з цього приводу. До Ніжинського пологового будинку виїжджала робоча група, але остаточного рішення щодо перенесення поліклініки до приміщення пологового будинку не ухвалювалось. Мають на меті оглянути всі приміщення, які можуть бути придатні для такого використання.
Також головний лікар НЦМЛ ім. М.Галицького представив на розгляд комісії клопотання про виділення приміщення під новий флюорограф; про внесення змін до штатного розпису НЦМЛ та про покращення кадрової та матеріально-технічної бази; про необхідність придбання апарату хол тер-ЕКГ для кардіологічного відділення; про можливість відшкодування витрат на проїзд окремим категоріям медичних працівників. Звернення заслухані, і ухвалено рішення винести їх на розгляд сесії міської ради.
На ім’я голови комісії надійшло звернення від адміністрації, педагогічного та батьківського колективів Ніжинської ЗОШ № 14 з проханням вирішити питання виділення коштів на реконструкцію приміщення школи з метою відкриття дошкільного навчального закладу в системі навчально-виховного комплексу загальноосвітня школа – дошкільний заклад. Члени депутатської комісії звернення обговорили, зазначили, що у мікрорайоні, де знаходиться школа, відсутній дошкільний заклад, і рекомендували винести на розгляд сесії.
Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю виконавчого комітету Ніжинської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв
На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16
Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.
Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14
У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.
«Армія відновлення» 16:12
Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.
Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03
У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.