Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 22 червня, 11:27:50

Як не залишити жителів села без питної води - радилися в Чернігівській ОДА

07.02.2017   12:50

Забезпечення мешканців багатоповерхівки в селі Кунашівка Ніжинського району послугами з водопостачання та водовідведення – тема наради, яку 6 лютого провів заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Сергій Сергієнко.

Зокрема, мова йшла про житловий будинок на 24 квартири за адресою вул. Франка, 271.

В обговоренні взяли участь директор Департаменту ЖКГ ОДА Юрій Євтушенко, представники Ніжинської райдержадміністрації та відокремленого підрозділу Чернігівських магістральних мереж Державного підприємства «Національна енергетична компанія «Укренерго».

Як повідомив директор Департаменту ЖКГ ОДА Юрій Євтушенко, з грудня 2008 року зазначена будівля належить до комунальної власності Кунашівської сільської ради. На сьогодні послуги з водопостачання та водовідведення її мешканцям надає відокремлений підрозділ Чернігівських магістральних мереж ДП «НЕК «Укренерго».

Оскільки в серпні цього року у підприємства закінчується термін дії дозволу на спеціальне водокористування, воно більше не зможе забезпечувати вказаний будинок питною водою. Проблемним також є відведення побутових стічних вод.

– Місцева влада в найкоротші терміни має вжити всіх вичерпних заходів, аби люди безперебійно отримували питну воду, – зазначив Сергій Сергієнко.

Він доручив Департаменту ЖКГ ОДА спільно з Ніжинською райдержадміністрацією визначити альтернативні шляхи забезпечення водопостачання житловому будинку. Як варіант – розглянути можливість будівництва артезіанської свердловини.

Крім того, Ніжинській РДА разом з Кунашівською сільською радою та відокремленим підрозділом Чернігівських магістральних мереж ДП «НЕК «Укренерго» найближчим часом необхідно опрацювати питання передачі у комунальну власність очисних споруд підприємства.

 
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Вшанували пам'ять жертв Другої світової війни

Вшанували пам'ять жертв Другої світової війни 11:03

22 червня у сквері ім. Попудренка відбулось урочисте покладання квітів з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни.

Розпочато набір до участі в таборі молодіжного активу

Розпочато набір до участі в таборі молодіжного активу "Перехрестя-Юнь-2021" 09:44

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту запрошує активну молодь Чернігова (учнів 9-11 класів) до участі в таборі молодіжного активу «Перстя-Юнь-2021».

За два дні роботи пункту масової вакцинації в Чернігові щепилася 531 людина

За два дні роботи пункту масової вакцинації в Чернігові щепилася 531 людина 09:40

Про це повідомив секретар міської ради Олександр Ломако.

Скільки чернігівців віддало майно у заставу?

Скільки чернігівців віддало майно у заставу? 09:22

Укладаючи договір, сторони бажають мінімізувати ризик невиконання його умов.

"Єдиною родиною" у Прилуках вшанували пам'ять загиблих захисників України 09:01

20 червня Прилуччина гостинно зустрічала родини українських Героїв, загиблих в зоні проведення АТО/ООС. Як і традиційно, дану зустріч ініціювала ГО «Єдина родина Чернігівщини» під гаслом «Біда не зламала, біда – об’єднала!».