Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 25 червня, 07:11:29

Сергій Березенко: "Лікар має заробляти не менше 20 тисяч"

04.02.2017   08:42Агенцiя

Про це заявив народний депутат України Сергій Березенко під час візиту 3 лютого до Чернігівської міської лікарні.

Він поспілкувався з персоналом медичного закладу та оглянув результати ремонту у терапевтичному відділенні, проведеного за кошти Державного фонду регіонального розвитку.

Народний депутат залишився задоволений ремонтом. Він упевнений, що з часом Чернігів стане одним із лідерів у рейтингу якості надання медичних послуг. "Чим більше таких відділень, чим якісніші будуть медичні послуги, тим більше звертатиметься людей і лікарня зможе заробити кошти. Лікар має заробляти не менше 20 тисяч гривень", — заявив Сергій Березенко. 

Минулого року за сприяння народного депутата міська лікарня отримала 2 мільйони гривень з Державного фонду регіонального розвитку на реконструкцію терапевтичного відділення. Приміщення повністю відремонтували. Усього за півроку здійснили величезний обсяг робіт — замінили комунікації, вікна, провели реконструкцію басейну, відремонтували масажний кабінет, сауну, кімнату відпочинку, душові.

Головний лікар Владислав Кухар показав депутату новеньку ванну для підводного масажу та розповів про широке коло її функціональних можливостей. Відтепер це найкраще терапевтичне відділення у Чернігові.

Сергій Березенко запевнив, що й далі перейматиметься питаннями фінансування чернігівських медичних закладів. Зокрема наступного року сприятимевиділенню додаткових коштів з державного бюджету на потреби медичних установ. А також на дитячі садочки для енергозберігаючих робіт. 

Під час спілкування з персоналом лікарні говорили про нагальні проблеми, перспективи реформування галузі та завтрашній день медичних закладів. Сергій Березенко подякував медикам за роботу і запевнив, що реставрація терапевтичного відділення — тільки початок. Далі будуть нові проекти, спрямовані на розвиток медичних установ: "Дякую лікарям, які переймаються проблемами свого лікарняного закладу і доводять, що не треба нічого вигадувати, а потрібно працювати. Від проекту до реалізації максимум півроку. Це доведено на прикладі Чернігівської міської лікарні. Будемо рухатися далі до нових проектів".

PR

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 32 нові випадки COVID-19

Виявлено 32 нові випадки COVID-19 17:08

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 24 червня в області зафіксовано 32 нові випадки COVID-19.

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення 15:01

Чернігівська міська рада на засіданні 24 червня, відповідно до законодавства, дала дозвіл на створення органу самоорганізації населення (ОСН) «Вуличний комітет по вул. Приміській в м. Чернігові».

До 25-ї річниці Конституції України. Конституційний процес в архівних документах

До 25-ї річниці Конституції України. Конституційний процес в архівних документах 14:58

Напередодні 25-ї річниці Конституції України пропонуємо ознайомитися з копіями архівних документів, присвячених історії прийняття Основного Закону.

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал 14:54

Така тема дводенного навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації голів та заступників голів територіальних громад, яке сьогодні розпочалося у Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації.

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях 12:51

На сесійному засіданні Чернігівської міської ради 24 червня першим питанням затверджені зміни до її Регламенту, які пов’язані зі змінами законодавства по земельних питаннях.