Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 2 липня, 03:53:07

У Ніжині свободівці провели смолоскипний марш на честь героїв бою під Бахмачем та Крутами

30.01.2017   12:24

29 січня в Ніжині за ініціативи Чернігівської обласної організації ВО «Свобода» та ВГО «Сокіл» відбувся смолоскипний марш на честь героїв боїв під Бахмачем та Крутами.

Кількасот націоналістів рушили колоною з площі Франка. Протягом руху націоналісти скандували гасло «Бахмач, Крути – герої не забуті».

Після маршу відбулася панахида за загиблими, а також символічне віче.

Закінчили віче державним славнем та «Молитвою українських націоналістів».
                                                                                                                 

Прес-служба Чернігівської обласної організації ВО «Свобода»

Останні новини Чернігівщини

Ліцей №12 отримав сучасне обладнання для занять з робототехніки від міста-побратима Градець-Кралове 17:27

У межах партнерства між Черніговом та містом-побратимом Градець-Кралове (Чеська Республіка) Чернігівський ліцей №12 отримав цінну допомогу — сучасні навчальні набори для занять з робототехніки.

Семенівська та Гончарівська громади отримали сучасні автівки за підтримки міжнародних партнерів 16:44

Минулого тижня Стабілізаційна платформа, яка працює на замовлення Федерального міністерства закордонних справ Німеччини, передала фургони Volkswagen Crafter Семенівській та Гончарівській громадам.

Викрали дівчину, вимагаючи повернути неіснуючий борг, – підозрюються двоє жителів Ніжина 16:12

За процесуального керівництва Ніжинської окружної прокуратури повідомлено про підозру двом жителям міста Ніжина у вимаганні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб,в умовах воєнного стану та незаконному викраденні людини (ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 146 КК України).

Поліція в обличчях: «На варті справедливості в умовах війни» – історія слідчої поліції з Новгорода-Сіверського Галини Острик 15:34

Капітан поліції Галина Острик — слідча слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини